Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Zawodnicy Dragona strzelali w Starachowicach i w Lublinie

Troje zawodników MKS Dragon Chełm brało udział w pierwszej kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli zawodach o Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, które odbyły się w Starachowicach. Awans udało się zdobyć dwóm z nich. Równolegle inni reprezentanci Dragona walczyli o podium w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w broni kulowej.

W Starachowicach stawili się Kamil Rybczyński, Kacper Kędzierawski i Zuzanna Czerwińska. Pierwszy z trojga reprezentantów MKS Dragon Chełm zadebiutował w zawodach takiej rangi i w każdej konkurencji osiągnął "życiówkę", uzyskując wyniki lepsze niż podczas treningów. Z kolei Zuzanna Czerwińska pokonała kolegów z klubu, rywalizując z zawodniczkami ze starszej grupy wiekowej. W konkurencji karabinu pneumatycznego mix wraz z Kacprem Kędzierawskim zajęli dziesiąte miejsce (582,7 pkt), natomiast Kamil Rybczyński w parze z Izabelą Leśniowską z Husarii uplasowali się na piętnastej lokacie (567,7 pkt). Wyniki zajęte przez strzelców MKS Dragon Chełm w pozostałych konkurencjach: Zuzanna Czerwińska 12 w karabinie sportowym trzy postawy (542 pkt), 13 w karabinie sportowym (596,7 pkt) i 18 w karabinie pneumatycznym (496,3 pkt), Kamil Rybczyński 13 w karabinie sportowym (589,2 pkt), 21 w karabinie sportowym trzy postawy (507 pkt) i 28 w karabinie pneumatycznym (467 pkt), a Kacper Kędzierawski 14 w karabinie sportowym (587,6 pkt), 15 w karabinie sportowym trzy postawy (523 pkt) i 25 w karabinie pneumatycznym (467,1 pkt). Po zmaganiach w Starachowicach kwalifikację do Olimpiady Młodzieży zdobyli obaj panowie z chełmskiego Dragona.

Równolegle inni strzelcy MKS Dragon Chełm brali udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w broni kulowej, które rozgrywały się w Lublinie. W konkurencji karabinu dowolnego najwyższy stopień podium zajął Seweryn Jezierski (392 pkt), na piątym miejscu uplasował się Mateusz Oberda (341 pkt), zaś na szóstym Jakub Oberda (339 pkt). Z kolei w rywalizacji w pistolecie dowolnym Seweryn Jezierski był drugi, a czwarty Mirosław Majewski.

Teraz czytane: Ogniwo walczyło w Rzeszowie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Może sięgnąć kolejne szczyty i pełniej promować karate wśród dzieci. Młodzieży i całego społeczeństwa. Dobry plakat na słupie gminy, gdzie niegdzie w bloku za zgodą władz i dojo nie tylko pełne ale pomnozone. Życzę sukcesów w promocji, rozpowszechnianie. Łamanie desek i maluchy same wdrapuja się do dojo. OSU Data dodania komentarza: 18.08.2026, 19:16 Źródło komentarza: Sensei Kanku trenowali w międzynarodowej obsadzie Autor komentarza: TAK dla GMINY OKSZÓW Treść komentarza: Co za różnica? To są kwestie ważne tylko dla urzędników. Będzie jak z Parkiem im. Unii Europejskiej. Okropna, nieużywalna nazwa. Niech sobie pan prezydent ogłosi Park im. bohaterów 1 Dywizji generała Maczka czy innych Obrońców Poczty Polskiej, a ludzie będą mówić po swojemu. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 18:28 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: lulek Treść komentarza: Brawo za spostrzeżenie :) popieram .czy to słuszna koncepcja naszej władzy to się okaże.. będą potem poprawki reklamacje .i nic,,, tak jak z murkiem w koło parku obok Kameny rozpada się i nic ,,,a był taki fajny bogaty amerykański,,:) Data dodania komentarza: 18.08.2026, 16:33 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: olo Treść komentarza: Parki imienia Kaczyński i Jarosława szczodrego. może być alejka w stronę kościółka im miesiącznicy , wzgórek ryżu im Pinokia ,stawa im inwestycji utopionych w Chełmie .alejka obietnic wyborczych .Poludniowa alejka im obwodnicy miasta .zaułek młyński im,michalenki.,oraz ślepa.uliczka im Tv republika .w stronę wizją na rosję , Alejka solidarni z Romanowski naszym przedstawicielem w Nadniestrzu miasto partnerskie po linii Pisu :) Tyle kasy wydane a ile będzie atrakci dla dzieci? i jakiej jakości..bo patrząc na fotki z prac.. fatalnie to wyglada jak w parku przy kamenie .. opis na wesoło ale czy nam mieszkańcom do śmiechu? to z naszych podatków.. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 16:30 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: Chełmianka Treść komentarza: To park???? To wybetonowane pustynia. Może kiedy drzewa urosną ? Data dodania komentarza: 18.08.2026, 10:19 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama