Taki był scenariusz ćwiczeń doskonalących dla wybranych jednostek ochrony przeciwpożarowej, które przeprowadzono na terenie zakładu Viterra w Bodaczowie. Celem nadrzędnym było prowadzenie działań z zakresu ratownictwa chemiczno-ekologicznego. W każdym z trzech dni ćwiczeń brali udział strażacy z JRG z Zamościa i Szczebrzeszyna oraz druhowie z OSP w Bodaczowie, Niedzielskach i Wielączy.


Czytaj także:
![Uszkodzony rurociąg i trzech nieprzytomnych pracowników [ZDJĘCIA] Uszkodzony rurociąg i trzech nieprzytomnych pracowników [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-uszkodzony-rurociag-i-trzech-nieprzytomnych-pracownikow-w-zakladzie-w-bodaczowie-zdjecia-1682714363.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze