Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Wykazali się celnością. Powiatowe zmagania LOK Invictus

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w Powiatowych Zawodach Strzeleckich w Dorohusku zorganizowanych przez koło LOK Invictus. Uczestnicy rywalizowali tam w konkurencji z broni pneumatycznej.

W zmaganiach klas I-III pierwsze miejsce zajął Szymon Witkowski, drugie Martyna Wieszchowska, a trzecie Szymon Ślusarczyk. W rywalizacji klas IV-VIII najlepsza była Agata Czyżewska, za nią znalazła się Magda Józaczuk, a podium zamknął Kacper Wieszchowski. Wśród gości najcelniej strzelali kolejno: Anna Kinga Kubów, Wojciech Sereda i Anna Bogucka.

Czytaj też: Steel Dart Chełm niebawem rusza z letnią ligą


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama