Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Trwają zmagania przy tarczach. Steel Dart Chełm szykuje się do letniej ligi

Po zakończeniu Zimowego Grand Prix darterzy ze Steel Dart Chełm nie zwalniają tempa.

24 marca członkowie klubu rozegrali turniej w dosyć kameralnym gronie w barze Miś. Wygrał go Grzegorz Bądaruk, drugie miejsce zajął Konrad Sulikowski, a trzecie ex aequo Piotr Kowalski i Tomasz Hormański. Podczas tych zmagań oficjalnie zostały również wręczone nagrody dla zwycięzców Zimowego Grand Prix.

Dzień później Grzegorz Bądaruk wziął udział w Grand Prix Dziurawej Beczki w Rzeszowie, w których rywalizowało ze sobą 36 osób. Udało mu się wyjść z grupy, pokonując zawodnika grającego dopiero pół roku, który stawiał mu silny opór. Chełmianin w półfinałach przegrał jednak 0:3, ostatecznie kończąc turniej na miejscach 5-8.

W drugiej połowie kwietnia Steel Dart Chełm rozpoczyna rozgrywki w ramach otwartego letniego Grand Prix.

Czytaj również: Pięściarze Olimpu Chełm gotowi na kolejne turnieje


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama