Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

KPS był najlepszy. Turniej towarzyski pod dyktando gospodarzy

Kadeci KPS Krasnystaw okazali się najlepsi w organizowanym u siebie turnieju towarzyskim, który rozegrany został w hali MOSiR. Zawodnicy rywalizowali w systemie "każdy z każdym", a każdy wygrany set był wart jeden punkt.

W turnieju, oprócz reprezentacji KPS Krasnystaw, wzięli również udział kadeci Klubu Sportowego Petra Karolia Lwów oraz połączonego zespołu UKS Tempo Chełm/Opole Lubelskie. W pierwszym meczu drużyna ze Lwowa pokonała chełmsko-opolski skład 3:0 (25:23, 25:23, 25:19), w drugim spotkaniu przegrani odrobili nieco straty, wygrywając z gospodarzami 2:1 (25:16, 25:14, 11:25). O wszystkim zdecydował mecz pomiędzy KPS Krasnystaw a Petrą Karolia, który zakończył się zwycięstwem 3:0 (28:26, 25:22, 25:17) dla pierwszej z tych drużyn. Tym samym gospodarze zdobyli cztery punkty, co dało im pierwsze miejsce na podium.

Skład KPS Krasnystaw: Mikołaj Szewczak, Filip Szkoda, Mateusz Mazurek, Mateusz Łusiak, Krystian Kosut, Jakub Wojewoda, Kacper Korzeniowski, Filip Czarnecki, Michał Matysiak. Trener: Jan Kazimierczak.

Teraz czytane: Tenisiści stołowi szlifują formę przed ligą


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama