Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Bialczanie wygrali zawody. Całe squashowe podium dla gości

21 zawodników, także z dalszych zakątków kraju, wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Squasha Open B "Ostatni Stroke Marzanny". Zmagania w Chełmskim Parku Wodnym zorganizowała Chełmska Liga Squasha.

Po rozegraniu 41 meczów i w sumie 108 setów na podium stanęli zawodnicy z Białej Podlaskiej. Na pierwszym miejscu znalazł się Robert Sudak, drugie Tomasz Bieńczyk, a trzecie Bartłomiej Cienciała. Najlepszy wśród chełmian był Michał Pawłowski, który uplasował się na czwartej lokacie.

Teraz czytane: Chełmianie na atletycznym podium


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama