Następne medale i życiówki strzelców chełmskiego Dragona

III runda otwartych zawodów organizowanych przez WSUKS Orlik w Lublinie okazała się bardzo udana dla reprezentantów MKS Dragon Chełm.

Wśród młodzików pierwsze miejsce zajął Jakub Oberda (375,3 pkt), a tuż za nim uplasował się jego brat Mateusz Oberda (355,9 pkt), natomiast wśród juniorów młodszych srebro wystrzelał Kamil Rybczyński (438,3 pkt). Pozostali reprezentanci chełmskiego Dragona rywalizowali już w połączonej kategorii juniorów i seniorów. Tutaj najlepiej poszło Damianowi Siedleckiemu, który wynikiem 613,9 pkt wywalczył złoty medal. Ósme miejsce i nową życiówkę uzyskał Wiktoria Jadczak (543,5 pkt), dziesiąte i również nowy rekord Dagmara Kędzierska (527,7 pkt), a 11. Grzegorz Gołub (457,7 pkt).

W klasyfikacji po wszystkich trzech rundach na czwartej lokacie w open sklasyfikowany został Jakub Oberda (średnia 92,85), piątej - Kamil Rybczyński (89,63), a ósmej - Mateusz Oberda (87,08).

Teraz czytane: Udane starty naszych pięściarzy