Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Kolejny brąz w dorobku Songo. Pierwszy tegoroczny start taekwondoków

Troje zawodników Krasnostawskiego Klubu Sportów Walki Songo wzięło udział w mistrzostwach Polski, które odbyły się w Częstochowie. Rywalizowali tam w gronie ponad 700 startujących i w bardzo licznie obsadzonych kategoriach.

Dla reprezentantów KKSW Songo był to pierwszy start w formule walki light contact. Najlepiej z nich poszło Julii Świstowskiej, która sięgnęła po brązowy medal w kategorii seniorek. Bez krążków, ale z nowym doświadczeniem, turniej zakończyli juniorzy: Bartłomiej Kowalczyk i Karol Kornicki, którzy stoczyli bardzo wyrównane pojedynki.

Teraz czytane: Kolejne medale chełmskich karateków


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama