W wydanym dziś, 20 lutego komunikacie czytamy: "W związku z wprowadzonymi przez białoruskie władze ograniczeniami wobec polskich przewoźników dotyczącymi możliwości przekroczenia granicy na białorusko-litewskich oraz białorusko-łotewskich przejściach granicznych, minister Mariusz Kamiński podjął decyzję o ograniczeniu ruchu dla białoruskich pojazdów towarowych na przejściu granicznym Kukuryki-Kozłowicze".
MSWiA dodaje, że ograniczenie nie dotyczy ruchu osobowego na przejściu granicznym w Terespolu.
Zawieszenie ruchu obowiązywać będzie od 21 lutego 2023 r. od godz. 19:00, do czasu zniesienia przez białoruskie władze ograniczeń wobec polskich przewoźników.
"Jednocześnie białoruscy przewoźnicy mogą kierować się na Białoruś przez Litwę i Łotwę."– przekazuje MSWiA.
Czytaj też:
Lubelskie. Prawie 2 tysiące ciężarówek stoi w kolejce do przejścia granicznego
![[Z OSTATNIEJ CHWILI] MSWiA ogranicza ruch białoruskich ciężarówek na przejściu Kukuryki-Kozłowicze [Z OSTATNIEJ CHWILI] MSWiA ogranicza ruch białoruskich ciężarówek na przejściu Kukuryki-Kozłowicze](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-z-ostatniej-chwili-mswia-ogranicza-ruch-bialoruskich-ciezarowek-na-przejsciu-kukuryki-kozlowicze-1676908476.jpg)









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze