Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

23-latek dotkliwie pobił i skopał swoją kobietę. Czemu był taki brutalny?

Policjanci zatrzymali 23-latka, który przed sądem odpowie za pobicie, znęcanie się fizyczne oraz psychiczne nad swoją konkubiną. Damskiemu bokserowi grozi nawet do 8 lat więzienia.
23-latek dotkliwie pobił i skopał swoją kobietę. Czemu był taki brutalny?
Gdy policjanci z dotarli na miejsce interwencji, 23-latek był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Autor: Fot. Konrad Sinica

Domowego awanturnika zatrzymano w minionym tygodniu. 23-latek wulgarnie i obraźliwie wyzywał, bił, szarpał i kopał partnerkę, z którą mieszka pod jednym dachem i ma z nią 4-letnie dziecko. Maluch zapewne niejednokrotnie był świadkiem przemocy i awantur.

- Gdy policjanci dotarli na miejsce interwencji, 23-latek był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Podczas awantury wyzywał pokrzywdzoną słowami wulgarnymi, powszechnie uznanymi za obelżywe, szarpał ją, popychał, naruszał jej nietykalność cielesną. Ponadto zadawał jej uderzenia w głowę, kopał po różnych częściach ciała, ciągnął za włosy, czym spowodował u niej obrażenia ciała, skutkujące rozstrojem zdrowia na czas nie dłuższy niż dni 7 dni - poinformowała nas asp. szt. Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Policjanci zatrzymali 23-latka. Awanturnik trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiono mu zarzuty znęcania się nad konkubiną. Przyznał się do winy. Rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty. O agresywnym zachowaniu mężczyzny zostanie poinformowany również Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Czytaj także:

Jechał i wyprzedzał jak wariat. Po dwóch kolizjach uciekł pieszo

Jechał i wyprzedzał jak wariat. Po dwóch kolizjach uciekł pieszo


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama