Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Lubelskie. Hodował marihuanę w łazience. Miał też amfetaminę i tytoń

27-latek, mieszkaniec województwa lubelskiego, w namiocie ustawionym w łazience hodował marihuanę. Dodatkowo miał też w domu amfetaminę. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Lubelskie. Hodował marihuanę w łazience. Miał też amfetaminę i tytoń
27-latek, mieszkaniec województwa lubelskiego, w namiocie ustawionym w łazience hodował marihuanę. Miał też w domu amfetaminę. Grozi mu do 3 lat więzienia

Źródło: Policja

W poniedziałek, 6 lutego, policjanci z Opola Lubelskiego weszli na teren posesji mieszkańca gminy Karczmiska. Policja wcześniej otrzymała informację, że 27-latek zajmuje się produkcją środków odurzających. 

Informacje te potwierdziły się. Początkowo jednak mężczyzna, widząc funkcjonariuszy, odmówił wpuszczenia ich do mieszkania. Aby wykonać dalsze czynności, policjanci byli zmuszeni zastosować wobec niego środki przymusu bezpośredniego.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci natknęli się na rozstawiony w łazience namiot wraz z rosnącymi wewnątrz roślinami konopi oraz zainstalowaną aparaturą. 

W mieszkaniu mężczyzny znaleźli amfetaminę, ponad 0,5 kilograma suszu marihuany, wagę elektroniczną oraz blisko 11 kilogramów nielegalnej krajanki tytoniowej informuje aspirant sztabowy Edyta Żur z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

27-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlody15Treść komentarza: A ja tam się nawet cieszeData dodania komentarza: 26.03.2026, 20:09Źródło komentarza: Gm. Rejowiec Fabryczny. Powstanie kopalni nieuniknione? Mieszkańcy Gołębia i Liszna chwytają się ostatnich desek ratunkuAutor komentarza: Mlody15Treść komentarza: A ja tam się nawet cieszeData dodania komentarza: 26.03.2026, 20:03Źródło komentarza: Gm. Rejowiec Fabryczny. Powstanie kopalni nieuniknione? Mieszkańcy Gołębia i Liszna chwytają się ostatnich desek ratunkuAutor komentarza: ANGOLTreść komentarza: SZPITAL PSYCHIATRYXZNY I PRYCHOTROP KTORY ZMIEKCZY JEJ TKANKI,PO CO WCZASY W WIEZIENIU.ALE TO JEST POLSKAWLASNIE,Data dodania komentarza: 26.03.2026, 17:37Źródło komentarza: Oblewała córkę kwasem, by zakładać zbiórki na jej leczenie. Monika B. skazanaAutor komentarza: lolek2Treść komentarza: No i średniowiecze znowu wkracza.. a może tak referendum?niech mieszkańcy się wypowiedzą a nie narzucanie przez urząd z góry ... nie każdemu się to podoba rozdzielność kościoła od państwa . Rada miasta naprawdę nie ma oczym obradować? A dziurawe ulicę jak była to są ..drama w XXI wieku.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 16:39Źródło komentarza: Rada Miasta Chełm „za” patronką, ale bez mocy sprawczejAutor komentarza: JanTreść komentarza: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przykre to jest,,mądry człowieku,,Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:28Źródło komentarza: Powiat chełmski. Przebudowa „wojewódzkiej” powiatówki realna? Trwają starania o dokumentację
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama