Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Na sygnale. Spaliło się bmw, ogień w kominie, zawalona stodoła

Miniona doba minęła strażakom z naszego regionu bez większych zdarzeń. Dzisiaj (25 grudnia) jeździli między innymi do pożaru osobówki w rejonie ul. Hutniczej w Chełmie.
Na sygnale. Spaliło się bmw, ogień w kominie, zawalona stodoła

Źródło: OSP KSRG Żółkiewka

Samochód marki BMW 530d najwyraźniej zapalił się w trakcie jazdy. Podróżujące nim dwie osoby zdążyły wysiąść, zanim ogień objął całą komorę silnika, a potem zniszczył przednią szybę. Przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej lub awaria jednostki napędowej.

Chełmscy strażacy jeździli wczoraj do zawalonej stodoły w Gołębiu. Dach drewnianego budynku pokrytego eternitem runął pod naporem nieusuniętego śniegu, który stał się ciężki pod wpływem roztopów.

Strażacy z Krasnegostawu gasili pożar sadzy w kominie. Do tego zdarzenia doszło w miejscowości Huta w gminie Żółkiewka. Z kolei na ul. Rejowieckiej w Krasnymstawie zabezpieczali dziurę w jezdni, która mogła stwarzać zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama