Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Inauguracja działalności Dworu Sztuki w Siennicy Różanej

Koncert Marka Dyjaka w sali koncertowej świeżo otworzonego Dworu Sztuki uroczyście zainaugurował działalność placówki. Ten wieczór zdecydowanie był magiczny, o czym poświadczyć mogą licznie przybyli na to wydarzenie uczestnicy. W intrygującym miejscu pojawił się bowiem równie intrygujący artysta.
Inauguracja działalności Dworu Sztuki w Siennicy Różanej
Inauguracja działalności Dworu Sztuki w Siennicy Różanej

Autor: O. Mastalerz

Źródło: Centrum Kultury w Siennicy Różanej

– Sobotni koncert Marka Dyjaka był przepiękną inauguracją działalności kulturalnej Dworu Sztuki w Siennicy Różanej. Wspólnie z zespołem swoich przyjaciół – saksofonistą Leszkiem Szczerbą, pianistą Mateuszem Kołakowskim i kontrabasistą Alanem Wykpiszem – stworzyli muzyczną ucztę na najwyższym artystycznym poziomie. Magiczna atmosfera, magiczna muzyka i magiczna sceneria udzieliły się wszystkim zebranym – powiedziała nam Agnieszka Poźniak – dyrektor Centrum Kultury w Siennicy Różanej, która sprawuje także pieczę nad Dworem Sztuki.

Koncert odbył się w specjalnie do tego przygotowanej sali pięknie odrestaurowanego dziewiętnastowiecznego dworku hrabiego Poletyły, która po raz pierwszy została otwarta dla szerszej publiczności. Pochodzący ze Świdnika wokalista udowodnił, że obcowanie z muzyką na żywo umożliwia odkrywanie zupełnie nowych pokładów wrażliwości. 

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: profesor mniodekTreść komentarza: więcej "kasi" w mętnej wodzie i zostanie tylko osoba grenlandzkaData dodania komentarza: 20.01.2026, 17:55Źródło komentarza: Czy słowo "stryj" to dziś relikt? Udowadniamy, że w Lubelskiem wciąż go używamyAutor komentarza: MLTreść komentarza: A w kontrolę obiektywną nie wierzę, papier wszystko przyjmie. Skoro tyle osób na własne oczy widziało nieciekawą sytuację, nawet zamarzniętą wodę w miskach czy psy luzem biegające w mrozie, to oznacza, że coś złego się dzieje. A tekst, że psy są do uśpienia przez Pana administratora tonjuż szczyt wszystkiego. Zero empatii... czy taka osoba powinna prowadzić schronisko? Pomijam już to, że prawie w całej Polsce jest problem.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:23Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: MLTreść komentarza: Może trzeba zaprosić Dodę, bo widzę tylko znane osoby mogą coś zdziałać, może wtedy rzeczywiście nastąpi rozliczenie wszystkich, w tym Miasta.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:18Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tacy mądrzy jak ja istnieją w społeczeństwie. I tacy inni jak ty też istnieją. Szkoda tylko, że tych innych jest tak wielu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:41Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: superTreść komentarza: Uhonorować tfurcę najsłynniejszej dziury w Polsce!Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:32Źródło komentarza: Rusza nabór kandydatów do tytułu Chełmianina Roku 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama