Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama

Wypadek na trasie Łęczna-Włodawa. Mieszkaniec gminy Urszulin w szpitalu

Po godzinie 9 na drodze krajowej nr 82 osobówka zderzyła się z ciężarówką. Jedna osoba po dachowaniu została odwieziona do szpitala.
Wypadek na trasie Łęczna-Włodawa. Mieszkaniec gminy Urszulin w szpitalu

Do zdarzenia doszło dzisiaj (5 grudnia) w miejscowości Albertów w gminie Puchaczów. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujacy bmw, 22-letni mieszkaniec gminy Urszulin, podczas wyprzedzania pojazdu ciężarowego marki Man uderzył w naczepę, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Po wypadku został przewieziony do szpitala w Lublinie - informuje starsza aspirant Magdalena Krasna, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. 

Ciężarówką kierował 30-letni mieszkaniec gminy Izbica. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o ostrożność na drodze. 

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

I 06.12.2022 01:34
BMW i wszystko jasne.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Jeszcze na lubelskiej pomiędzy jednostką, a parkiem wodnym. Zebry nie ma tam od ponad roku!Data dodania komentarza: 19.01.2026, 22:04Źródło komentarza: Chełm. Miasto zapowiada przegląd oznakowania przejśćAutor komentarza: obrzydliweTreść komentarza: Nie doczekacie się Państwo żadnej rzetelnej odpowiedzi , bo to dzieje się na zasadzie - talibowie wszystkich stanów łączcie się.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 20:46Źródło komentarza: Zmiany w MOSiR w Chełmie. Wokół kadrowej roszady więcej pytań niż odpowiedziAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Bawcie się, bawcie. Jak niewiele maluczkim potrzeba.Data dodania komentarza: 19.01.2026, 15:59Źródło komentarza: Chełm znów świeci przykładem. Miasto liderem województwa w akcji „Świeć się z Energą”Autor komentarza: evoTreść komentarza: Aleś ty mądry miejscowy! Myśl tak dalej, to przegracie najbliższe wybory!Data dodania komentarza: 19.01.2026, 15:03Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: adamTreść komentarza: A co tam przeglądać .oświetlić w nocy lepiej lampami ulicznymi przejscia bo piesi są niewidoczni na przejsciach i wydłużyć swiecenie ulicznych lamp o jakieś 15 minut bo po wyłczeniu porannym swiateł również piesi są niewidoczniData dodania komentarza: 19.01.2026, 14:58Źródło komentarza: Chełm. Miasto zapowiada przegląd oznakowania przejść
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama