Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Lubelskie. Radny PiS zatrzymany z narkotykami. Miał palić marihuanę w ubikacji

46-letni radny jest także urzędnikiem samorządowym. Wpadł, bo przełożeni zauważyli, że dziwnie się zachowuje.
Lubelskie. Radny PiS zatrzymany z narkotykami. Miał palić marihuanę w ubikacji

Autor: Screen YT

46-latek jest urzędnikiem w Starostwie Powiatowym w Lubartowie (województwo lubelskie) oraz miejskim radnym klubu PiS. W środę w godzinach pracy do urzędu starostwa została wezwana policja. Został zatrzymany w związku z podejrzeniami o posiadanie narkotyków.

– Obecnie prowadzone są wobec niego dalsze czynności. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora – informuje sierż. szt. Jagoda Stanicka, rzeczniczka KPP w Lubartowie.

Radny wpadł, bo jego współpracownicy i przełożeni zauważyli, że mężczyzna zachowuje się nietypowo. Policję wezwał przełożony.

Urzędnik został natychmiast zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Podejrzany mężczyzna słyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany – około 160 gramów. Nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.

Nieoficjalnie wiadomo, że radny wpadł, kiedy palił marihuanę w urzędowej toalecie.

Mężczyźnie grozi też wyrzucenie z PiS.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama