Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Gm. Żółkiewka. Śmiertelny wypadek podczas wycinki drzew.

Policja potwierdziła, że 72-latek z gminy Żółkiewka podczas wycinki drzew zginął uderzony przez ścinane drzewo. Do wypadku doszło w lesie w okolicach miejscowości Chłaniów. Mundurowi pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek (7 października) po południu na terenie lasu w okolicach miejscowości Chłaniów. 72-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka pojechał sam ciągnikiem do lasu. Zaniepokojona jego dłuższą nieobecnością żona powiadomiła policjantów o zaginięciu męża. 

Ciało 72-latka znaleźli w kompleksie leśnym funkcjonariusze z Posterunku Policji w Fajsławicach.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora wynika, że 72-latek został uderzony przez ścięte drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu wypadku - mówi młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Decyzją prokuratora ciało 72-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności związanych z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Nauczyciel LO Treść komentarza: Niestety dzisiaj ludzie nie doceniają i doceniać nie będą , mało tego właśnie w taki sposób wychowują następne pokolenia niestety. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 22:34 Źródło komentarza: Śp. Roman Małek pośmiertnie uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Chełm” Autor komentarza: Ja Treść komentarza: No zaraz, zaraz, ale dlaczego do tego jest wymagana jakaś "akcja"? Czy to nie powinna być zwykła codzienność ? Czyli dostajemy informację że jest jakiś poszukiwany, po czym ustalamy gdzie jest i zatrzymujemy ? Bo skoro robiąc "akcję" da się ustalić gdzie są i zatrzymać te osoby, to normalnie na co dzień też się da to zrobić, tylko wtedy nie ma pięknego nagłówka że przeprowadzono "akcję" i zatrzymano x osób ... bo co to będzie za nagłówek że zatrzymano jednego albo dwóch typków. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 15:34 Źródło komentarza: 118 osób zatrzymanych podczas akcji na Lubelszczyźnie. 22-letni Chełmianin uciekał przez taras [FILM] Autor komentarza: szmonces Treść komentarza: Niestety. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 14:28 Źródło komentarza: Zbliżają się tegoroczne Spotkania z Kulturą Żydowską w Chełmie! Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Ciemnogród to cie spłodził Data dodania komentarza: 21.07.2026, 11:00 Źródło komentarza: Sądowy finał konfliktu w Siedliszczu. Prawomocny wyrok za zniesławienie Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Wyrzucanie pieniedzy w błoto. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 10:56 Źródło komentarza: Ostatnia szansa na „Wakacje z wojskiem”. Blisko 6 tysięcy złotych i wojskowe doświadczenie czekają na ochotników
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama