Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:26
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Wojsławice. Jesienny jarmark rzemiosł wszelakich

Miłośnicy tradycyjnego rzemiosła oraz wojsławickich klimatów powinni się czuć zaproszeni na tradycyjny jarmark, jaki będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę, 25 września. Początek wydarzenia o godzinie 10. na gminnym targowisku "Mój rynek".
Gm. Wojsławice. Jesienny jarmark rzemiosł wszelakich
Autor: Pixabay / Gmina Wojsławice

Do tego, że Wojsławice są miejscem wprost idealnym na organizację rzemieślniczych jarmarków, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dlaczego warto przyjechać do Wojsławic i tym razem? 

Przede wszystkim dlatego, że jarmark jest miejscem spotkania. Ze sztuką, interesującymi ludźmi i światem, który powoli zanika w naszej pamięci. Jak zwykle będzie można niespiesznie przechadzać się pomiędzy stoiskami, dotknąć, pooglądać, zapytać, a przede wszystkim pobyć ze sobą. Jarmarki nie lubią pośpiechu, źle znoszą niecierpliwość, dlatego warto w najbliższą niedzielę wygospodarować nieco więcej czasu. Stoiska wystawców będzie można zwiedzać do 14. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama