Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:29
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. ErskiemKustoms detaling - ceramiczna ochrona lakieru [Kategoria: PRODUKT ROKU]

ErskiemKustoms detaling to błyskawicznie rozwijająca się firma autodetalingowa, którą tworzą prawdziwi miłośnicy motoryzacji. To miejsce, w którym pracownicy dbają o najdrobniejszy szczegół auta tak, aby każdy klient był zadowolony. - Gdy pojawia się pasja, wtedy łatwiej przekuć ją w biznes - twierdzi właściciel Marcin Rogalski.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. ErskiemKustoms detaling - ceramiczna ochrona lakieru [Kategoria: PRODUKT ROKU]

Firma zajmuje się m.in.: kompleksowym czyszczeniem pojazdów, polerowaniem, aplikacją powłok ceramicznych oraz przygotowaniem aut do sprzedaży.

- Dodatkowo jako pasjonaci motoryzacji od naprawdę wielu lat z przyjemnością dokonujemy modyfikacji. Zarówno tych optycznych, jak i wszystkich innych, które mają bezpośredni wpływ na upiększenie auta lub uczynieniem go mniej standardowym - tłumaczy Marcin Rogalski.

 - Zabezpieczamy również foliami ochronnymi PPF nadwozia oraz inne elementy samochodu. W swojej ofercie posiadamy nie tylko powłoki ceramiczne, ale również woski zabezpieczające - dodaje.

- Gdy kupiłem pierwszy samochód, zainteresowałem się tuningiem aut oraz modyfikacjami. Tak to mną zawładnęło, że rozwinęła się we mnie ogromna pasja. Zacząłem ekscytować się wszystkim tym, co powiązane jest z branżą detalingową, czyli szeregiem działań, których celem jest precyzyjne oczyszczenie każdego elementu karoserii samochodu i jego wnętrza. Najpierw "dopieszczałem" swoje auta, samochody znajomych oraz rodziny. Dopiero później, kiedy uwierzyłem we własne siły, postanowiłem założyć własną działalność.

Filarowym produktem ErskiemKustoms jest ceramiczna ochrona lakieru. Polega ona na odpowiednim użyciu specjalnego produktu zawierającego w sobie m.in. tlenki krzemu w taki sposób, aby utworzyć dodatkową niewidoczną warstwę ochronną o grubości kilku mikronów. Produkt wiążę się z lakierem na stałe, tym samym chroniąc go. Ale to nie wszystkie jego właściwości. Podbija również głębię koloru oraz szklistość i znacząco podnosi hydrofobowość, ułatwiając tym samym mycie i bieżącą pielęgnację.

-  Nie jesteśmy jedyni na rynku, ale nie zajmujemy się tym od wczoraj, więc już mamy duże grono zaufanych klientów, którzy do nas wracają. Poza tym przychodzą do nas ciągle nowi ludzie, którzy chętnie korzystają z naszych usług. Myślę, że naszą bronią jest jakość oraz ilość już wykonanych realizacji - czyli wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy już długi czas na rynku, więc klienci nas znają, ufają nam oraz wzajemnie sobie nas polecają - podsumowuje właściciel.

Aktualnie firma mieści się przy ulicy Wieniawskiego 11 w Chełmie. Jednak już od października zostanie ona przeniesiona do nowoczesnej siedziby przy ulicy Nadtorowej 31.

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - rozpoczynamy głosowanie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama