Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:55
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Szkolne wakacje w Magicznych Ogrodach

Dla przedszkolaków i uczniów podstawówki wrzesień jest miesiącem przejściowym. Głównie z powodu pięknej pogody kusząca jest myśl o wyjeździe na otwarte przestrzenie.
Szkolne wakacje w Magicznych Ogrodach

Magiczne Ogrody w Janowcu świetnie się nadają do powakacyjnych odwiedzin. Bujnie kwitnąca roślinność, wodospady i strumyki to wspaniała scenografia do przeżywania przygód. Ich scenariuszem jest oryginalna baśniowa opowieść. Teren Ogrodu kryje wiele tajemniczych zakamarków i unikalnych atrakcji, przy których cały dzień mija całkiem niepostrzeżenie. Szerokie, bezpieczne ścieżki, łąki i plaże zachęcają żeby chodzić na bosaka. Na tym obszernym terenie na odkrycie czeka 15 krain tematycznych. Wszystkie mają związek z obecną tu baśnią. 

Właśnie to oryginalne połączenie ogrodu z baśnią stanowi o największej atrakcyjności Magicznych Ogrodów. Tylko tu można spotkać bohaterów oryginalnej historii tego miejsca. Po Ogrodowych alejkach przechadzają się Krasnoludy, Wróżki Smużki i Bulwiaki. Wszystkie one z radością poprowadzą gości szlakiem magicznych krain i opowiedzą jak powstały Magiczne Ogrody. Nie zabraknie także ulubionych przez dzieci Mordoli. A wszystko w niedalekiej odległości od Kazimierza Dolnego i Puław.

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

Zaprzyjaźnione z parkiem nauczycielki wiedzą jaką wspaniałą przygodą jest wyjazd do Trzcianek grupy koleżanek / kolegów, którzy przez wiele godzin rywalizują, współpracują i przeżywają czas pełen przygód. Na grupy młodych gości oczekują oryginalne atrakcje, zbudowane z naturalnych materiałów (drewno, szkło, piasek, kamień). Wśród nich 15-metrowa Krasnoludzka Wieża Prób czyli super zjeżdżalnia. Drewniane karuzele napędzane siłą mięśni – dają z sobie z nimi radę i panie nauczycielki i same dzieci.

Niezwykłym miejscem dla tych, którzy chcą oswoić swój lęk są podziemne tunele. Atrakcją, która budzi największe emocje są Drzewa czyli mosty linowe z różnymi przeszkodami, zawieszone na wysokości koron drzew. Mają łączną długość blisko 400 metrów. Przyszli żeglarze będą mogli sprawdzić swój talent na tratwach, którymi pływa się po stawie o głębokości pół metra. Jest w parku takie miejsce, które wymaga 8 lat życia. To Mroczysko. Siedlisko zła i mrocznych bagien. Tam można zobaczyć przykutego do skały Araga. To dawny przyjaciel Zorana (założyciela Magicznych Ogrodów) zamieniony w smoka, który wybrał ciemną stronę mocy. 

Na koniec na młodych gości czekają sklepy z tematycznymi pamiątkami, które będą ożywiały wspomnienia z pobytu w janowieckim parku.

Panie nauczycielki, które chcą zorganizować wycieczkę ze swoimi podopiecznymi prosimy o kontakt pod numerem 500 032 772 lub mail: [email protected] i [email protected].

Weekend Krasnoludów

W sobotę i niedzielę 10 i 11 września trwać będą obchody krasnoludzkich tradycji.
Ci pracowici, dzielni i waleczni mieszkańcy Magicznych Ogrodów będą opowiadać o zwyczajach każdego z krasnoludzkich klanów. Będzie można obejrzeć Popisowy Turniej Bojowy. Wszystkich pochłonie gra na smoczych bębnach, sprawnościowe zabawy i krasnoludzka musztra. Czas umili wszystkim Czarodziej Fider. 

 

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama