Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 15:55
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Magiczne Ogrody, ostatnie dni wakacji

Zdaniem wielu z nas czas biegnie za szybko i oto znów zbliżamy się do końca pięknych chwil wakacyjnej beztroski. Janowiecki park to fantastyczne miejsce, gdzie można trochę ten czas oszukać i spędzić go w pięknym świecie przyrody i baśni.
Magiczne Ogrody, ostatnie dni wakacji
Janowiecki park to fantastyczne miejsce, gdzie można trochę ten czas oszukać i spędzić go w pięknym świecie przyrody i baśni.
Autor: Magiczne ogrody

Upływ czasu bardzo wyraźnie widać w Magicznych Ogrodach. Wraz z kolejnymi porami roku zmienia się przyroda i jej barwy. Ale nieodmiennie jest tam pięknie.
Czas w Ogrodach płynie w innym rytmie niż ten na zewnątrz. 

Rodzinny Park Tematyczny

Goście Magicznych Ogrodów przyjeżdżają do Trzcianek tak po prostu i na miejscu przekonują się, że to miejsce, w którym wiek nie ma wielkiego wpływu na świetną zabawę. Dobrze się tu czują i dwuletnie dzieci i nastolatkowie. Znajdują wiele miejsc gdzie dzieci i rodzice mogą wspólnie korzystać z unikalnych atrakcji. Zjeżdżać z Krasnoludzkiej Wieży Prób, pływać na Tratwach, pokręcić się na Karuzelach uruchamianych siłą mięśni Tatusiów albo Dziadków. Czeka też na nich fascynujące 400 metrów Mostów w koronach Drzew z różnymi przeszkodami. Kiedy poczują, że potrzebują odpoczynku, mogą wybrać jeden z wielu leżaków albo ławeczek i oddać się relaksowi. Rodzice cieszą się z radości swoich pociech a one mogą korzystać z każdej chwili dzieciństwa. Ciesz się chwilą…

Przyroda i baśń

Rodzinny Park Tematyczny w Trzciankach jest miejscem niezwykłym z wielu powodów. Próżno szukać tak pięknego połączenia: ogrodu, który porasta blisko milion roślin, z autorską baśnią. Wszystko w pobliżu Janowca i Kazimierza Dolnego. Na 18 hektarach szemrzą wodospady i strumyki, rosną piękne kwiaty, przechadzają się Krasnoludy, Bulwiaki i Mordole. Możesz je spotkać tylko tu! Kiedy spaceruje się po wygodnych alejkach ogrodowa baśń daje się poznać. Na 15 tematycznych krainach zaciekawiają oryginalne atrakcje, zbudowane z naturalnych materiałów. Mali goście bardzo chętnie chodzą tu na bosaka. W wolnych chwilach rozmawiają z Mamą lub Tatą o ważnych sprawach – na przykład dlaczego warto czytać baśnie. 

Muzyczne Ogrody

Janowiecki park czeka na gości codziennie od 10:00 do 19:00 i proponuje odwiedzającym dużo małych, pięknych i wzruszających zdarzeń. Niemała część z nich ma związek z muzyką. Od dawna słychać tu bębny stworzone ze smoczego kciuka, od niedawna słychać głos smoka. Wydobywa się on z Dragana, drewnianego instrumentu z głową smoka. Umilać czas będzie Wróżka Lilija, która zaśpiewa między innymi piosenki związane z Magicznymi Ogrodami. Co jakiś czas na głos czytany będzie „Baśnik”. W tych miłych zdarzeniach nie może oczywiście zabraknąć Mordoli. Dokładnie pięciu Mordoli. Najbliższy weekend 27 i 28 sierpnia to ich święto!

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_OgrodyOceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama