Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:00
Reklama Reklama formy Pomix

Chełm: Zapraszamy amatorów staroci na targi

Kolejne targi staroci już 21 sierpnia. Odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca na placu Zespołu Szkół Hotelarskich i Gastronomicznych. Organizatorem jest Chełmski Klub Kolekcjonerów.
Chełm: Zapraszamy amatorów staroci na targi
Autor: pixabay

Od godziny 8 do 14 można przyjść na taki targ i poszperać wśród staroci, by znaleźć jakąś perełkę. Można kupić m.in. monety i banknoty, porcelanę, obrazy, meble, książki, stare fotografie i bibeloty. 

Organizatorem targów staroci jest Chełmski Klub Kolekcjonerów, który istnieje od 1997 roku. Pierwsze spotkania odbywały się w Klubie Kolejarza przy ul. Piłsudskiego. Później w CHDK-u i przy dawnej Szkole Podstawowej nr 10.

Teraz Chełmski Klub Kolekcjonerów podejmuje próbę reaktywacji targów staroci. Organizatorzy chcą, aby taka comiesięczna impreza "ożywiła i urozmaiciła monotonię codziennego życia i, chociaż w małym stopniu, zaraziła młodzież pasją kolekcjonerską".


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kazio 19.08.2022 21:03
Super, w końcu

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama