Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:00
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Magiczne Ogrody: Najlepszy Park Rodzinny w Polsce [ZDJĘCIA]

Magiczne Ogrody to prawdopodobnie najbardziej utytułowany park w Polsce. Wieloma nagrodami obdarowali go jego goście. Potwierdzają to bardzo dobre opinie na Facebooku (4,8) i Google (4,7). Teraz jest najlepszy czas, by się o tym przekonać.
Magiczne Ogrody: Najlepszy Park Rodzinny w Polsce [ZDJĘCIA]
Autor: Magiczne Ogrody

To właśnie dzięki zadowolonym rodzinom janowiecki park otrzymał w tym roku dwie nagrody. Po raz czwarty wygrał w swoich kategoriach rankingi „Najlepsza atrakcja dla dzieci” i „Top atrakcje”. To cenne nagrody internautów, którzy docenili to piękne, rodzinne miejsce. Magiczne Ogrody otrzymały także certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej i nagrodę Trip Advisor za największą liczbę pozytywnych opinii użytkowników. Do kompletu nagród należy dodać Certyfikat Marka Lubelskie i nagrodę portalu okiemmamy.pl dla miejsca przyjaznego rodzinie z dziećmi. Katarzyna Węgrzyn, autorka książki „Gdzie w Polsce na weekend”, napisała, że Magiczne Ogrody to najlepszy rodzinny park w Polsce. Dlatego warto tu przyjechać, a dodatkowo nadchodzi właśnie tydzień wypełniony atrakcjami dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.

 

Miejsce wyjątkowe

 

Magiczne Ogrody Janowiec to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Leży w pobliżu malowniczego Kazimierza i Janowca, nad którym unosi się jeden z największych zamków dawnej Polski. Na 18 hektarach rośnie milion kwiatów, krzewów i drzew.

W baśniowych krainach znajdujemy unikalne atrakcje, zbudowane z naturalnych materiałów. Duzi i mali mają do dyspozycji karuzele napędzane siłą mięśni, Smocze Łodzie, które wznoszą się do nieba. Ponad Ogrodami królujeKrasnoludzka Wieża Prób, czyli kilkunastometrowa zjeżdżalnia. Na podróżników czekają drewniane tratwy na sadzawce o półmetrowej głębokości, świetne miejsce do rywalizacji i relaksu. Na zwinnych i pewnych siebie Odkrywców czekają wyjątkowe Drzewa, czyli Mosty w koronach Drzew o długości 400 metrów. Tu każdy może sprawdzić swoją odwagę.

Magiczne Ogrody wyróżnia rodzinna atmosfera. Codziennie odbywają się tam pokazy i koncerty, a wszystko to w malowniczej scenerii, wśród pięknych roślin i dopracowanej infrastrukturze.To wyjątkowe miejsce na wspólną rodzinną zabawę.   W nadchodzące dni na gości czeka mnóstwo atrakcji w cenie biletu!


Święto Wróżek

 

Bulwiaki, Krasnoludy i Mordolezapraszają gości przez cały tydzień od 10:00 do 19:00. Dzięki nim fascynujące staje się żywe spotkanie z baśnią. Od 13 do 15 sierpnia kolejne Ogrodowe Bohaterki – Wróżki Smużki mają swoje Święto. Będzie można je podziwiać w tańcu na Dziedzińcu, w towarzystwie Wróżek z lubelskiego zespołu UDS. Będzie można także oklaskiwać wokalny talent Wróżki Zuzi Wysockiej.

Do końca tygodnia Krasnolud Duende będzie grał na Draganie (największym na świecie didgeridoo)! Potrafi on z tego niezwykłego, drewnianego instrumentu wydobyć Głos Smoka!Przyjedź, aby go usłyszeć!

Z okazji pojawienia się w sklepie z pamiątkami nowego „Baśnika Magicznych Ogrodów” codziennie będzie można wysłuchać czytanej wersji tej najważniejszej ogrodowej opowieści. Poczuj się częścią Magicznych Ogrodów, wejdź do świata baśni…Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama