Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Niedziela z promilami. Pijany kierowca uderzył w latarnię

Chełmscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę hondy, który na ul. Okszowskiej uderzył w latarnię.
Niedziela z promilami. Pijany kierowca uderzył w latarnię

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 12. Za kierownicą osobówki siedział mieszkaniec Chełma. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna nie odniósł obrażeń.

Nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama