Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:09
Reklama

Gm. Białopole. Święto kwitnącej lipy. Będzie dobra zabawa!

Władze gminy Białopole oraz przedstawicielki lokalnych kół gospodyń zapraszają do uczestnictwa w wyjątkowym święcie - kwitnącej lipy. W programie wydarzenia zaplanowano sporo atrakcji.
Gm. Białopole. Święto kwitnącej lipy. Będzie dobra zabawa!
Autor: Pixabay

Główny organizator spotkania Stowarzyszenie Kobiet Wsi Teresin "Pod Lipą" zapewni wszystkim przybyłym różnorodne atrakcje, m.in. występy ludowych kapel: "Borowianek", "Flowers". "Remedium" oraz "Kapeli na 102". 

Goście będą mogli również skosztować lokalnych specjałów oraz napić się napoju lipowego. Na wszystkich, którzy chcieliby przyjść wspólnie ze swoimi pociechami czekają ciekawe zabawy. Święto z lipą już w najbliższą niedzielę, 10 lipca o godz. 14 przy świetlicy wiejskiej w Teresinie. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama