Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:42
Reklama

Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!

Na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Pocztowej z Lwowską w Chełmie nie działa przycisk wyzwalający zielone światło – poinformowała nas mieszkanka Chełma. Może być niebezpiecznie.
Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!

- Od strony pl. Łuczkowskiego w kierunku deptaka. Stałam tam chyba z 5 minut, zanim przyszedł ktoś z drugiej strony i nacisnął przycisk. Najgorsze jest to, że w międzyczasie przez przejście tuż przed samochodami przebiegło kilku chłopców. Nie chcę być złym prorokiem, ale w końcu dojdzie tu do potrącenia – mówi kobieta.

Inna z wróciła uwagę, że mimo iż jest to centrum Chełma, zdarza się, że ktoś przyciśnie pedał gazu. - A ludzie mimo braku zielonego światła chcą przechodzić...

O problemie powiadomiliśmy urzędników. Na razie nie  dotrzymaliśmy odpowiedzi, czy ktoś zajmie się sprawą i sprawdzi ten problem.

Uczulamy zatem kierowców, by wyjątkowo uważali teraz na tym przejściu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Suweren 30.06.2022 13:50
A kiedy w końcu przywrócą do życia sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Rejowieckiej i Szpitalnej? Brawo dla gospodarzy miasta za taką opiekę nad mieszkańcami, brawo!

miki 01.07.2022 08:17
wina projektanta / wykonawcy

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama