Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:31
Reklama Reklama formy Pomix

Obchody nocy świętojańskiej w Dubience [ZDJĘCIA]

Z licznych atrakcji sobótkowych nie omieszkali skorzystać mieszkańcy gminy Dubienka, a także Chełma i okolicznych gmin. Główne obchody tego święta miały miejsce 25 czerwca przy Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa.
Obchody nocy świętojańskiej w Dubience [ZDJĘCIA]
Autor: źródło: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Dubience

Wszyscy uczestnicy święta mogli bawić się przy muzyce i pokazach takich wykonawców jak: Daria Dejneka, kapela "Gok-Band",  zespołu "Dębinki" oraz zespołu "Zza rzeki".  Na scenie wystąpił również zespół "Flowers" z Białopola. Na szczególne podziękowania i gratulacje zasłużyły dzieci, które wystąpiły w ramach zespołu działającego przy GCKIC.

Główną atrakcją wieczoru był "Fire show", czyli pokaz tańca z ogniem w wykonaniu Fundacji Sztukmistrze z Lublina, a zabawę taneczną poprowadził zespół "Dynamic".

Organizatorzy dokonali oceny sobótkowych wianków i wybrali ten najpiękniejszy.  Wyłoniono również najlepszą fotografię spośród tych, które zostały zgłoszone w konkursie zatytułowanym  "Gmina Dubienka w obiektywie". Jurorami w tym konkursie była sama publiczność, która przybyła licznie na plac przy ośrodku kultury. 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama