Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Naszego siłacza pokonała kontuzja. Sezon był jednak udany

Do niezbyt udanych Rafał Czajkowski z Fabryki Sportu zaliczył występ podczas pruszkowskiego Pucharu Polski w wyciskaniu sztangi. Problemy zdrowotne sprawiły, że wrócił do Chełma bez medalu. Mimo to, zakończony sezon podsumowuje jako bardzo udany.
Naszego siłacza pokonała kontuzja. Sezon był jednak udany
Rafał Czajkowski z lewej

Na niedługo przed startem Rafał Czajkowski zaczął źle się czuć i potrzebna była interwencja medyczna. Lekarzom udało się postanowić go na nogi i zdecydował się na udział w zawodach. Niestety, trzy podejścia do ciężaru 235 kg nie zostały mu zaliczone przez sędziów.

- W innych, zdrowych okolicznościach dla Rafała byłaby to zaledwie rozgrzewka. Nie poddajemy się i będziemy przygotowywali się do następnych zawodów. A ten sezon Rafał kończy z dwoma medalami, złotem zdobytym podczas Mistrzostw Polski XPC i srebrem z Mistrzostw Europy XPC, obu rozegranych w Siedlcach - mówi trener Przemysław Joniec.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama