Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 05:49
Reklama

Zbierają na wyjazd dla dzieci nad morze. Chcą spełnić ich marzenia

Dzieci i młodzież z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Zamkowej bardzo chcą wyjechać nad bałtyckie plaże. Spełnić ich marzenia próbuje stowarzyszenie Carpe Diem, które na ten cel zorganizowało piknik charytatywny i prowadzi zbiórkę internetową.
Zbierają na wyjazd dla dzieci nad morze. Chcą spełnić ich marzenia
Autor: POW Krasnystaw

- Podczas pikniku udało się zebrać 6315 złotych i 78 groszy. Wydarzeniu towarzyszyła piękna pogoda, która sprzyjał rodzinnym spotkaniom, a przyjazna atmosfera zachęcała do wspólnej zabawy. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, darczyńcom i osobom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji naszego przedsięwzięcia - informuje Karolina Żelisko z POW w Krasnymstawie.

Stowarzyszenie Carpe Diem złożone z byłych i obecnych pracowników placówki opiekuje się obecnie 24-osobową grupą dzieci w wieku od 4 do 18 lat. POW ma za zadanie zaspokoić podstawowe potrzeby wychowanków. Wszelkie koszty związane z dodatkowymi zajęciami lub zakupami odzieżowymi muszą być ograniczane.

- Na co dzień zajmujemy się organizacją czasu wolnego dla naszych podopiecznych. Staramy się, aby dzieci, które do nas trafiają, czuły się jak najlepiej. Szukamy wsparcia finansowego w zakresie organizacji wyjazdów i wakacji, zajęć dodatkowych, zajęć wspomagających, pomocy pedagogicznej i psychologicznej. Nie możemy sobie pozwolić na dłuższe wycieczki, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji tygodniowego wyjazdu nad morze - czytamy w opisie internetowej zrzutki.

Dobrowolne wpłaty można kierować za pośrednictwem strony „zrzutka.pl/xz7wh4”. Członkowie stowarzyszenia chcą do końca miesiąca zebrać 30 tys. zł.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama