Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. Będzie się działo w Młodzieżowym Domu Kultury!

Kilka niespodzianek przygotowali dla dzieci specjaliści od dobrej zabawy Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Warto zarezerwować sobie trochę czasu...
Chełm. Będzie się działo w Młodzieżowym Domu Kultury!

Sceny domowe

Już 20 czerwca na deskach sali teatralnej MDK wystąpi jedyna i niepowtarzalna Grupa Impro Teatralna! Mieszanka Wybuchowa wystąpi z pokazem krótkich form impro. Tym razem akcja będzie się działa w domowym zaciszu. Tylko czy to zacisze faktycznie będzie ciche?

Jeśli chcecie się przekonać, to przyjdźcie i sprawdźcie! 20 czerwca, godz. 18.

Wejściówki można rezerwować od wtorku 14 czerwca, dzwoniąc do sekretariatu MDK, tel. 82 565 21 57.

Spektakl Małej Akademii Teatralnej

24 czerwca o godzinie 18 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury odbędzie się spektakl "Gdyby tak mieć podróżny gramofon" w wykonaniu Małej Akademii Teatralnej. Przyznacie, że to świetny początek wakacji lub odwrotnie - doskonałe zakończenie roku szkolnego! Zapraszamy publiczność w każdym wieku. Wejściówki można rezerwować, dzwoniąc do sekretariatu MDK.

Wystawa Modna Sztuka 

Grafik, malarstwo, ceramika, rysunek – wyjątkowe prace będzie można zobaczyć w galerii MDK „Na górce” przy ul. Pocztowej 41. Otwarcie 21 czerwca o godzinie 17.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama