Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:06
Reklama

Chełm. Dyrektor poradni odwołana przed końcem roku. Wiermy dlaczego

Agnieszka Walewska-Maksymiuk nie jest już dyrektorem Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Obowiązki szefa placówki powierzono Agnieszce Gajewskiej.
Chełm. Dyrektor poradni odwołana przed końcem roku. Wiermy dlaczego

Odwołanie pani dyrektor ze stanowiska ma z pewnością związek z konkursem, jaki odbył się w urzędzie kilka miesięcy temu. Agnieszka Walewska-Maksymiuk aplikowała o stanowisko do spraw polityki kadrowej w jednostkach oświatowych w wydziale edukacji w departamencie oświaty chełmskiego ratusza. I jak wynika z informacji, jaką opublikowano w Biuletynie Informacji Publicznej, wygrała ten konkurs.

W uzasadnieniu wyboru napisano o odpowiednim wykształceniu i predyspozycjach kandydatki, jej znajomości przepisów z zakresu administracji samorządowej oraz oświaty niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku ds. polityki kadrowej.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że to nie jest docelowe stanowisko, jakie zajmować będzie w urzędzie Walewska-Maksymiuk. Podobno wkrótce zostanie powołana na dyrektora departamentu oświaty. Przypomnijmy, że od kilku tygodni jest tam wakat, bo wcześniejsza dyrektor - Aneta Szostak wróciła do departamentu kultury.

Obecnie Agnieszka Walewska-Maksymiuk przebywa w poradni na bezpłatnym urlopie. Tymczasowo zarządzającą Zespołem Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 została Agnieszka Gajewska, wicedyrektor placówki. Obowiązki dyrektora pełni od 17 maja do czasu przeprowadzenia postępowania konkursowego, jednak nie dłużej niż na okres 10 miesięcy.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama