Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:35
Reklama

Gm. Krasnystaw: Zginął, gdy wracał do domu

Śmierć młodego kierowcy, który rozbił się na drzewie w Zakręciu, była najprawdopodobniej nieszczęśliwym wypadkiem. Śledczy nie znaleźli dowodów na to, że chciał popełnić samobójstwo. Feralnego dnia wracał z pracy do domu.
Gm. Krasnystaw: Zginął, gdy wracał do domu

Z ustaleń krasnostawskiej prokuratury wynika, że volkswagen mieszkańca gminy Zamość był sprawny. Sekcja zwłok wykazała, że 23-latek był trzeźwy. Materiał dowodowy nie wskazuje na to, żeby przed tragicznym wypadkiem mężczyzna z kimś się pokłócił lub jechał wzburzony. W grę może wchodzić zmęczenie lub nieuwaga za kierownicą, ale są to tylko spekulacje.

Do tragedii doszło 25 czerwca br. Kierowca jechał prostym odcinkiem drogi krajowej nr 17. W pewnym momencie wypadł z trasy i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była ogromna. Z samochodu wypadł silnik. Mężczyzna został uwięziony we wraku. Żeby go wydostać, strażacy musieli rozcinać karoserię. Lotnicze Pogotowia Ratunkowe zabrało go do lubelskiego szpitala, gdzie dwa dni później przegrał walkę o życie.

Teraz czytane: Cyfryzacja za prawie 6 mln zł

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama