Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:29
Reklama

Chełm: Na pomoc psiakowi

Do Fundacji dla Zwierząt Szczęśliwy Los trafiło ok. 3-miesięczne szczenię z okolic przejścia granicznego w Dorohusku. Zwierzak jest w bardzo złym stanie. Organizacja prosi o pomoc finansową na jego leczenie.
Chełm: Na pomoc psiakowi

Suczka była brudna, bardzo wychudzona, całe jej ciało pokrywały kleszcze. 

- Psinka została ogrzana, podaliśmy leki, dostała wzmacniające kroplówki. Pozbyliśmy się również "pasażerów na gapę". Wyciągnięcie wszystkich kleszczy zajęło ponad dwie godziny... - relacjonuje Mirosław Blacha z fundacji. - Złości nas, kiedy widzimy tak młode zwierzę, które już musiało tyle wycierpieć.

Sunia ma jeszcze mleczne zęby, prawdopodobnie skończyła ok. 3 miesiące. Obecnie jest w domu tymczasowym, gdzie nabiera sił. Niebawem fundacja będzie szukać dla niej nowego domu. Takiego najlepszego na świecie, gdzie nie zazna już cierpienia.

Jeśli ktoś chciałby wspomóc leczenie suni, może wpłacić dowolny datek na konto fundacji nr: 49 1020 1563 0000 5302 0154 8270 tytułem "pomoc suni z granicy".

Można też wspomóc suczkę, przekazując bezpośrednio do chełmskiego schroniska karmę i podkłady higieniczne.

Czytaj też: Czujny sąsiad to skarb

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama