Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Na pomoc psiakowi

Do Fundacji dla Zwierząt Szczęśliwy Los trafiło ok. 3-miesięczne szczenię z okolic przejścia granicznego w Dorohusku. Zwierzak jest w bardzo złym stanie. Organizacja prosi o pomoc finansową na jego leczenie.
Chełm: Na pomoc psiakowi

Suczka była brudna, bardzo wychudzona, całe jej ciało pokrywały kleszcze. 

- Psinka została ogrzana, podaliśmy leki, dostała wzmacniające kroplówki. Pozbyliśmy się również "pasażerów na gapę". Wyciągnięcie wszystkich kleszczy zajęło ponad dwie godziny... - relacjonuje Mirosław Blacha z fundacji. - Złości nas, kiedy widzimy tak młode zwierzę, które już musiało tyle wycierpieć.

Sunia ma jeszcze mleczne zęby, prawdopodobnie skończyła ok. 3 miesiące. Obecnie jest w domu tymczasowym, gdzie nabiera sił. Niebawem fundacja będzie szukać dla niej nowego domu. Takiego najlepszego na świecie, gdzie nie zazna już cierpienia.

Jeśli ktoś chciałby wspomóc leczenie suni, może wpłacić dowolny datek na konto fundacji nr: 49 1020 1563 0000 5302 0154 8270 tytułem "pomoc suni z granicy".

Można też wspomóc suczkę, przekazując bezpośrednio do chełmskiego schroniska karmę i podkłady higieniczne.

Czytaj też: Czujny sąsiad to skarb

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama