Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Kto wicedyrektorem w I LO?

Od 1 września w I LO w Chełmie nie ma wicedyrektora. Placówką zarządza jednoosobowo Halina Smyk.
Chełm: Kto wicedyrektorem w I LO?

Przez ubiegły rok szkolny - pierwszy rok kadencji Smyk - wicedyrektorem I LO była nauczycielka wychowania fizycznego Marta Sadowska, od lat związana z placówką. Co ciekawe, Sadowska była kontrkandydatką Smyk w konkursie na dyrektora szkoły.

Marta Sadowska otrzymała angaż na rok. Nieoficjalnie mówi się, że panie na początku dogadywały się nieźle, potem jednak stosunki były coraz chłodniejsze i niemal pewne było, że na kolejny rok Sadowska w gabinecie wicedyrektora zasiadać nie będzie. Efekt jest taki, że obecnie Smyk zarządza liceum bez wsparcia.

- Powołam wicedyrektora, gdy będzie taka potrzeba - odpowiedziała dyrektor podczas rozmowy z nami. Na pytanie, czy obecnie potrzeby nie ma, Smyk przyznała, że jest. Na dłuższą rozmowę z nami nie miała czasu, ponieważ jak stwierdziła ma drugi pilny telefon.

Nieoficjalnie mówi się, że powołanie wicedyrektora w I LO to kwestia kilku tygodni. Wśród potencjalnych kandydatów jest jedna z osób, która w tym roku dołączyła do grona pedagogicznego ogólniaka.

Teraz czytane: Artur Jędruszczuk pozostaje na stanowisku prezesa chełmskiego MPEC-u

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Janek 09.09.2021 14:25
Redakcjo, czy pani Smyk ma imię?

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama