Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:12
Reklama

Siostry zmarły jedna po drugiej

Nic nie wskazuje na to, że dwie siostry z Krzywego zabił cichy zabójca. Z sekcji zwłok wynika, że jedna z nich zmarła z przyczyn chorobowych, a druga najprawdopodobniej po niej z wychłodzenia i braku opieki.
Siostry zmarły jedna po drugiej

Krasnostawska prokuratura zakończyła śledztwo w tej sprawie umorzeniem, bo uznała, że nikt nie przyczynił się do śmierci kobiet. Sekcja wykazała, że 76-latka miała zmiany chorobowe o charakterze kardiologicznym. Śledczy nie wykluczają, że mogło to być przyczyną zatrzymania krążenia. Być może z tego powodu osunęła się i zmarła na podłodze.

Druga seniorka miała 87 lat. Leżała na łóżku pod kołdrą. Z naszych ustaleń wynikało, że była schorowana i wymagała opieki. Zajmowała się nią młodsza siostra. Wstępnie przyjęto, że przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu. Stan rozkładu jej ciała wskazywał, że najprawdopodobniej zmarła przed siostrą.

Biegli i śledczy nie są w stanie jednoznacznie ustalić, ile mogło upłynąć czasu między tymi zgonami. Wiadomo jedynie, że przed odnalezieniem zwłok, czyli 22 stycznia br., nie było kontaktu z kobietami od co najmniej tygodnia. Śledczy wykluczyli wersję zatrucia tlenkiem węgla, mimo że w pokoju znajdował się piec kaflowy w złym stanie technicznym.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama