Wspólne biuro Sasina i Mazurek

  • 10.03.2020, 08:17
  • GD
Wspólne biuro Sasina i Mazurek Facebook Beata Mazurek
Ponad sto osób uczestniczyło w otwarciu biura poselskiego wicepremiera Jacka Sasina i europosłanki Beaty Mazurek. Lokal mieści się przy alei Józefa Piłsudskiego 17 we Włodawie, naprzeciw włodawskiego kina.

Biuro poselskie otwarto 8 marca. Jacka Sasina reprezentował dyrektor generalny jego biura politycznego Ryszard Madziar, bo zatrzymało go w Warszawie posiedzenie zespołu zarządzania kryzysowego z powodu zagrożenia koronawirusem. Obecna była Beata Mazurek, jak również wicemarszałek województwa Zdzisław Szwed, przewodniczący sejmiku województwa Jerzy Szwaj oraz członkowie i sympatycy lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Poświęcenia biura dokonał ks. dziekan Dariusz Parafiniuk.

- Biuro poselskie będzie czynne w poniedziałki i czwartki, gdzie będzie dyżurowała osoba oddelegowana przez panią Mazurek. W pozostałe dni tygodnia dyżury będą pełnili lokalni radni. Wkrótce ustalimy i podamy harmonogram - poinformował Wiesław Holaczuk. Dodał, że wicepremier i europosłanka deklarują wolę współpracy i wsparcie dla lokalnych spraw.

- Biuro znajduje się w dogodnym miejscu i na parterze budynku, bez barier dla osób niepełnosprawnych. Cieszymy się, że pan premier i pani europoseł będą mieli tu swoje przedstawicielstwo. Deklarują, że Włodawa leży im na sercu, a jako miasto na wschodzie kraju potrzebuje wsparcia. Bardzo się cieszymy, że lokal został otwarty w odpowiedzi na liczne głosy i prośby mieszkańców. Nasi parlamentarzyści proszą o przekazywanie spraw. W miarę możliwości będą pomagać w ich załatwianiu - mówi Holaczuk.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 13.03.2020, 14:54
Przeproscie i Spadajcie....kłamcy...
Jerzy
Jerzy 10.03.2020, 13:36
Mam nadzieję , że ten burmistrz to faktycznie współczesny człowiek. Przybycie z odsieczą Sasina i Mazurek , twardogłowych prostaków ze wsi Kobylanka bardzo temu przeczy. Na miejscu Francuzów zastanowił bym się nie mniej przyjechać można i popatrzyć, młodych troszkę jest rodzi ich się 15. rocznie.
franek
franek 10.03.2020, 10:32
Dobro mieszkańców leży im na sercu, tak jak Banaszkowej leży na sercu zdrowie mieszkańców Chełma. Żeby tak gadać trzeba mieć organ.

Pozostałe