Włodawa: Śmiertelna zabawa

  • 03.09.2019, 22:58
  • TWA
Włodawa: Śmiertelna zabawa
Przyczyną śmierci 58-letniego obcokrajowca, którego zwłoki w lipcu wyłowiono z Jeziora Białego, nie było utonięcie, tylko uduszenie. Tak wynika z sekcji zwłok przeprowadzonej przez Zakład Medycyny Sądowej w Lublinie.

58-letni obywatel Białorusi wypoczywał w Okunince ze znajomymi – kobietą i mężczyzną. Ponoć nieźle wcześniej biesiadowali. Potem wypożyczyli rower wodny i wypłynęli nim na jezioro. Zlekceważyli jednak wszelkie zasady bezpieczeństwa. W pewnym momencie 58-latek skoczył z roweru do wody i zaczął tonąć. Znajomi próbowali go ratować, ale również byli nietrzeźwi i ich starania nic nie dały.

Nieprzytomnego mężczyznę wyłowili z wody plażowicze, którzy usłyszeli krzyki ludzi przerażonych widokiem dryfującego ciała. Na pomoc było za późno. Próba przywrócenia akcji serca przez załogę karetki pogotowia również się nie powiodła.

Prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Biegli z Zakładu Medycyny Sądowej stwierdzili, że przyczyną śmierci mężczyzny była zbyt duża ilość alkoholu oraz jedzenia spożytego chwilę wcześniej. Wskutek skoku do wody, zwymiotował. Nie zdołał jednak wypluć treści żołądkowej i się nią zachłysnął. Nikt nie przyczynił się do śmierci obcokrajowca, więc w ubiegłym tygodniu włodawska prokuratura umorzyła prowadzone w tej sprawie postępowanie.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe