Szybko się posypie...?

  • 7.11.2018, 11:30 (aktualizacja 07.11.2018 11:34)
  • MP
Szybko się posypie...?
- Ledwo zakończyła się przebudowa, a droga już zaczyna się sypać?! - poskarżył się nam jeden z Czytelników na efekt prac remontowych skrzyżowania ul. Lwowskiej, Drogi Męczenników i Wieniawskiego. Podczas deszczu na nowej nawierzchni zbiera się woda. Kierowcy zastanawiają się, jak długo wytrzyma dopiero co wyremontowany fragment miejskich dróg.

W zeszłym tygodniu, po opadach deszczu, na przebudowanym skrzyżowaniu zaczęła powstawać duża kałuża. Wzbudziło to niepokój kierowców.

- Wygląda na to, że grunt na wyjeździe z Drogi Męczenników zaczyna się zapadać albo asfalt się rozsypuje - poinformował nas przez telefon pan Patryk. - Tak długo czekaliśmy na łatwiejszy przejazd w tym miejscu, a zaraz się okaże, że skrzyżowanie znów będzie zamknięte, bo trzeba będzie je na nowo remontować. Na razie ubytek jest niewielki, ale codziennie przejeżdżają tędy tysiące samochodów. Co, jeśli ulica zacznie się sypać?

Inni Czytelnicy także skarżą się na naszym Facebooku, że podczas deszczu na zapadniętym fragmencie drogi gromadzi się woda, którą rozchlapują samochody. Deszczówka trafia spod kół pod nogi i na ubrania przechodniów...

Przebudową skrzyżowania na ul. Lwowskiej, Drogi Męczenników i Wieniawskiego zajmowało się Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Włodawy. Inwestycja pochłonęła ok. 2,6 mln zł. Czy obawy chełmian są uzasadnione? Zapytaliśmy o to w Zarządzie Dróg Miejskich w Chełmie.

- Nie dotarły do nas dotąd żadne sygnały o problemach w tym miejscu po remoncie - przekazał nam w piątek Krzysztof Tomasik, dyrektor ZDM w Chełmie. - Przekażemy tę informację inspektorowi, który zajmuje się tą inwestycją.

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 7.11.2018, 21:43
Tak samo jest z ul.Jedność.
Syn papieża
Syn papieża 7.11.2018, 20:00
Kto z imienia i nazwiska podpisał odbiór techniczny?

Pozostałe