Ktoś strzelał do prezydent Fisz

  • 8.10.2018, 08:19
  • AN
Ktoś strzelał do prezydent Fisz
W piątek zniszczono billboardy wyborcze prezydent Agaty Fisz. Dwa zostały oblane czerwoną farbą - Sprawę zgłaszamy na policję - zapowiada pełnomocnik komitetu Postaw na Chełm Marian Tywoniuk.

- Czy tak niektórzy wyobrażają sobie kampanię wyborczą? Co gorsza, czy tak wyobrażają sobie styl rządzenia: insynuowanie, oczernianie innych, grożenie, niszczenie? Jakie miałoby to skutki dla miasta? Zamiast rzeczowej dyskusji i realizacji nowych pomysłów, ciągłe konflikty, kłótnie, polityczne wrzawy i przepychanki? Sami sobie odpowiedzmy - czy taka wizja przyszłości naszego miasta nam odpowiada? - pytają przedstawiciele komitetu wyborczego prezydent Fisz. - Jako komitet obywatelski, zrzeszający zarówno ludzi bezpartyjnych jak i należących do różnych ugrupowań politycznych, organizacji pozarządowych i reprezentujących różne środowiska społeczne, zdecydowanie negujemy taki sposób prowadzenia kampanii wyborczej.

Jeden ze zniszczonych billboardów znajduje się przy ulicy Kilińskiego, drugi - przy rondzie turbinowym u zbiegu ulic Wojsławickiej i Żołnierzy I AWP. Ktoś prawdopodobnie strzelał do wizerunku Agaty Fisz z pistoletu na kulki z farbą.

- Mamy nadzieję, że monitoring znajdujący się w pobliżu umożliwi odnalezienie sprawców - mówi Marian Tywoniuk. - My robimy spokojną kampanię, nikomu niczego nie niszczymy.

To nie pierwszy chuligański incydent w tej kampanii wyborczej. Kilka tygodni temu ktoś zniszczył baner wyborczy Dariusza Grabczuka, który także kandyduje na prezydenta Chełma.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Elo
Elo 8.10.2018, 10:32
no to kiedy ta rzeczowa dyskusja/debata kandydatów>

Pozostałe