Nie chcieli dłużej żyć...

  • 10.09.2018, 09:55
  • (ap)
Nie chcieli dłużej żyć...
Dwie tragedia jednego tygodnia. 26-latek powiesił się w lesie na drzewie, 17-latka na klamce w pokoju. Śledczy nie mają wątpliwości, że były to samobójstwa. Dlaczego młodzi ludzie targnęli się na życie?

W niedzielę (2 września) około godz. 9.30 dwie kobiety biegały po lesie w Rudce. Nagle zauważyły coś podejrzanego wiszącego na drzewie rosnącym na skarpie. Były w szoku, bo okazało się, że na sznurze dyndają zwłoki mężczyzny. Zawiadomiły policję. Okazało się, że na życie targnął się 26-letni mężczyzna. Nie wiadomo, z jakiego powodu zdecydował się na tak desperacki krok. Nie zostawił żadnego pożegnalnego listu. Prokurator zdecydował, że konieczna jest sekcja zwłok i ustalenie, czy desperat nie był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Dzień później życie odebrała sobie 17-letnia chełmianka. Powiesiła się w pokoju na klamce na pasku. Około godziny 11 znalazła ją rodzina. Niestety, na ratunek i w tym przypadku było za późno. Nie wiadomo, dlaczego nie chciała dłużej żyć. Śledczy zarządzili oględziny zwłok i zbadanie krwi.


Teraz czytane:

Smaki i talenty nagrodzone [ZOBACZ]

(ap)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe