Siedliszcze: Przyjdź po pomoc prawną

  • 30.08.2018, 09:35
  • MP
Siedliszcze: Przyjdź po pomoc prawną
Od września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siedliszczu zaczyna działać Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej.

Będzie czynny w każdy czwartek w godzinach  9 - 13. Z bezpłatnej pomocy prawnej będą mogli skorzystać: seniorzy po ukończeniu 65 lat, kombatanci i weterani, posiadacze ważnej Karty Dużej Rodziny, osoby fizyczne, którym w okresie roku poprzedzającego zostało przyznane świadczenie z pomocy społecznej na podstawie ustawy o pomocy społecznej, osoby zagrożone lub poszkodowane katastrofą naturalną, klęską żywiołową i awarią techniczną, a także młodzież do 26 roku życia.

Zainteresowani uzyskaniem nieodpłatnej pomocy prawnej muszą umówić się na odpowiedni termin. Zapisów można dokonywać osobiście w Gminnej Bibliotece w Siedliszczu przy ul. Szpitalnej 15a lub telefonicznie pod nr 82 569 21 13.


Teraz czytane:

Dożynki we Włodawie [GALERIA]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe