Filmowe wakacje w bibliotece

  • 16.07.2018, 14:03
  • AN
Filmowe wakacje w bibliotece
Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza we wtorki i czwartki na seanse filmowe dla najmłodszych. Repertuar przedstawia się naprawdę bardzo interesująco, a na dodatek nie trzeba płacić za bilety! Filmy będą wyświetlane w sali widowiskowej biblioteki.

17 lipca biblioteka pokaże historię niezwykłej rodziny i pewnego tajemniczego drzewa. Gwałtowna burza powala olbrzymi, stary dąb. Ludzie tną go na kawałki i robią z nich przedmioty codziennego użytku. Kiedy trafiają one do sklepów, na całym świecie dzieją się niezwykłe rzeczy, ponieważ cząstka niezwykłej, magicznej mocy dębu pozostała we wszystkim, co zostało z niego zrobione. Pewnego dnia trójka dzieci – Tosia, Filip i Kuki - odnajduje krzesło, które spełnia życzenia. Ich rodzice wyjechali za granicę do pracy i pozostawili je pod opieką znienawidzonej ciotki. Dzieci wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu rodziców, a dzięki magicznemu zaklęciu zabierają ciotkę ze sobą...

Z kolei 19 lipca miłośnicy kina obejrzą na dużym ekranie film, który powstał na podstawie popularnej serii książek dla dzieci autorstwa C. S. Lewisa, mówiących o walce dobra ze złem. Podczas wakacji rodzeństwo - Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr Pevensie odkrywają magiczną krainę Narnię, do której dostać się można przez drzwi zaczarowanej szafy. W Narnii, pod wpływem uroku rzuconego przez Białą Czarownicę, od 100 lat panuje nieustanna zima. Wszyscy Narnijczycy czekają na powrót lwa Aslana, który jako jedyny pokonać może siły zła...

Obydwa seanse rozpoczynają się o godz. 11:00.


Teraz czytane:

Szyjemy dla Afrykańskich dzieci [SPRAWDŹ]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe