Gm. Białopole: Urząd nabrał koloru

  • 12.07.2018, 15:35
  • DBEZ
Gm. Białopole: Urząd nabrał koloru
Budynek urzędu gminy ma już nową, żółtą elewację. To efekt termomodernizacji, która objęła również gminne dwie świetlice i szkołę. Inwestycja za niemal 2 miliony złotych powoli dobiega końca.

- W ubiegłym tygodniu zakończyły się prace w świetlicach w Buśnie i Raciborowicach Kolonii. Do końca września zostanie wykonana termomodernizacja szkoły w Strzelcach, a do końca października urzędu gminy. We wszystkich tych budynkach zostaną zainstalowane ekologiczne kotłownie - mówi wójt Henryk Maruszewski.

Budynki nie tylko zostały docieplone. Określenie głęboka termomodernizacja dotyczy również wymiany dachów, okien i drzwi, izolacji ścian fundamentowych, opasek.

To efekt pozyskanych środków z Unii Europejskiej. W gminie Białopole rozpoczęła się głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej.

Samorząd pozyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 1 miliona 260 tys. zł. Na nowej elewacji urzędu zostanie umieszczona mapa gminy.


Teraz czytane:

Zmiany na stacjach paliw [CZYTAJ]

DBEZ
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aaa
Aaa 13.07.2018, 12:04
Szkoda tylko że na PLAC ZABAW DLA DZIECI nie znalezli pieniedzy bo ten co jest przy szkole nie jest dostepny dla dzieci

Pozostałe