Chełm: Kolumbarium cmentarnym hitem

  • 13.06.2018, 09:53
  • AN
Chełm: Kolumbarium cmentarnym hitem
Nowa inwestycja na cmentarzu komunalnym nieustająco budzi ciekawość, ale też coraz więcej osób podejmuje decyzję o pochówku w kolumbarium. W dość krótkim czasie sprzedanych zostało już 200 nisz, a zainteresowanie nie wygasa.

Kolumbarium się rozrasta. Teraz powstają kolejne segmenty, w których łącznie będzie 312 nisz na urny z prochami. Drugi etap inwestycji Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Chełmie potrwa do końca wakacji. W całym kolumbarium docelowo będą  744 nisze.

Drugim etapem budowy kolumbarium, podobnie jak pierwszym, zajmuje się firma kamieniarska Road Memory z Grabowca.

- Inwestycja opiewa na prawie 2 166 000 zł brutto. Przy czym drugi etap budowy wyceniony jest na ponad 824 000 zł brutto - informuje Magdalena Gardzińska-Kabała z MPGK.

Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym to, jak się okazuje, bardzo dobry pomysł. Coraz więcej osób decyduje się na taką formę pochówku.

- Rzeczywiście chełmskie kolumbarium cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Przez cały czas dostajemy pytania w sprawie zasad wykupu nisz i regulaminu  - potwierdza Gardzińska-Kabała.


Teraz czytane:

Zapomniany plac zabaw [CZYTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe