Chełm: Senator popiera Banaszka

  • 11.06.2018, 09:11
  • AN
Chełm: Senator popiera Banaszka https://www.facebook.com/jbanaszekpl/
Senator Józef Zając udzielił poparcia Jakubowi Banaszkowi w staraniach o prezydenturę Chełma. Ogłosił to oficjalnie w sobotę podczas konferencji prasowej.

22 maja Komitet Polityczny PiS podjął decyzję o poparciu Jakuba Banaszka jako kandydata Zjednoczonej Prawicy w wyborach prezydenckich w Chełmie. W czasie wspólnej konferencji senator Józef Zając potwierdził również pełne poparcie Partii Razem dla kandydatury Jakuba Banaszka. Parlamentarzysta jest przekonany, że Banaszek jest dobrym kandydatem na prezydenta Chełma. Popiera go i ma do niego pełne zaufanie. 

Podczas tej samej konferencji poruszono również temat projektu podniesienia Chełma do rangi miasta akademickiego. Szczegóły dotyczące tego przedsięwzięcia zaprezentował szerzej senator Józef Zając, odwołując się m.in. do budowy pasa startowego w Chełmie i utworzenia akademika.


Teraz czytane:

Komitet wspierający Agatę Fisz [CZYTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tajemniczy
Tajemniczy 12.06.2018, 21:03
Panie Jakubie, jak zobaczą, że Panu zależy na wygranej, będą Pana niszczyć, atakować, manipulować, ale proszę walczyć do końca. Jak zobaczą w Panu pewność, będą musieli odpuścić i stanąć do równej walki. Wierzymy w zmianę. Naprawdę nie jest Pan sam. Nawet w UM ma Pan ludzi za sobą ;)

Pozostałe