Nasze piękności na szczycie Miss Lubelszczyzny 2018

  • 11.06.2018, 08:16 (aktualizacja 18.06.2018, 13:10)
  • TWA
Nasze piękności na szczycie Miss Lubelszczyzny 2018
Irmina Bartoszuk z Włodawy zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny 2018. Została również Miss Internetu Lubelszczyzny. Wśród laureatek konkursu piękności, który wiedzie do prestiżowego finału Miss Polski 2018, znalazły się także dwie chełmianki. Karolina Wojtiuk została I Wicemiss Lubelszczyzny i Miss Publiczności, Maja Kister I Wicemiss Nastolatek.

Piękna włodawianka jest studentką na wydziale prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Studiuje zaocznie i pracuje w jednej z włodawskich firm motoryzacyjnych. Jak to się stało, że znalazła się w konkursie piękności?

- Namówił mnie chłopak. Spakowałam szpilki oraz strój kąpielowy i poszłam na casting. Prawie trzy tygodnie później poinformowano mnie telefonicznie, że zakwalifikowałam się do finału wojewódzkiego – relacjonuje nasza rozmówczyni.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: kobiet dorosłych oraz nastolatek. Nasze reprezentantki przed wojewódzkim finałem wzięły udział w tygodniowym zgrupowaniu, które odbyło się Kazimierzu Dolnym. Uczyły się m.in. choreografii oraz chodzenia po wybiegu. Wszystkim podobało się zgrupowanie i sam konkurs. - Przebiegały w miłej atmosferze. Bardzo się wszystkie zżyłyśmy. Nie było zazdrości ani rywalizacji. Pomagałyśmy sobie, jak tylko mogłyśmy – opowiada Irmina.

Wszystko rozstrzygnęło się w sobotę, 2 czerwca. O tytuł miss w każdej kategorii walczyło 13 piękności. Prezentowały się kolejno w białych strojach sportowych, body, strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych. Irmina Bartoszuk z Włodawy zachwyciła jury nie tylko swoją urodą, ale także elegancją i gracją. Nic dziwnego, że zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny. Ponieważ zakwalifikowała się również do TOP 5 o tytuł Miss Internetu Lubelszczyzny, więc prezentowała się dodatkowo w sukni ślubnej. I w tej konkurencji bezapelacyjnie wygrała.

- Nie spodziewałam się zwycięstwa, bo konkurencję miałam ogromną. Każda z nas była piękna i każda miała inne atuty – dodaje.

Sukces odniosły także dwie piękne chełmianki. 19-letnia Karolina Wojtiuk, która ukończyła I LO, a obecnie studiuje biologię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, zdobyła tytuł I Wicemiss Lubelszczyzny i Miss Publiczności. Mówi, że podczas prezentacji czuła się bardzo swobodnie, a wszystko dzięki temu, że przez 10 lat tańczyła w Estradzie Dziecięcej. - Tam nauczyłam się nie tylko tańca, ale także swobody, gracji, nabrałam pewności siebie i nauczyłam się kontaktów z ludźmi. Zauważyli to nawet jurorzy konkursu. Naprawdę wiele zawdzięczam pani Renacie i panu Sebastianowi i chcę im bardzo gorąco podziękować - mówi Karolina.

16-letnia Maja Kister, uczennica Gimnazjum nr 8 w Chełmie, otrzymała tytuł I Wicemiss Nastolatek 2018. Jej ambicją jest studiowanie prawa, ale też nie chce rezygnować z fotomodelingu, który jest jej pasją. -  Od dawna pozuję do zdjęć i sama organizuję sobie sesje, nawiązuję kontakty z fotografami. Zdjęcia umieszczam na Facebooku lub Instagramie - opowiada Maja. Nieśmiało wspomina, że może kiedyś trafi do telewizji. 

W niedzielę, 10 czerwca Irmina i Karolina uczestniczyły w ćwierćfinale konkursu Miss Polski, a Maja w półfinale Miss Polski Nastolatek. Jak jej poszło? Poinformujemy w kolejnym wydaniu. Wszystkim naszym uroczym dziewczynom życzymy oczywiście finału Miss Polski i dalszych sukcesów.


Najchętniej czytane:

Ćwicz jogę w dniu jej święta [CZYTAJ]

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe