Gm. Izbica: Spłonął samochód sołtysa

  • 16.04.2018, 08:35
  • GD
Gm. Izbica: Spłonął samochód sołtysa
Mieczysław Łagoda z Tarzymiech Trzecich długo będzie wspominał pożar własnego samochodu. Stracił nieubezpieczone auto i najadł się sporo strachu. Chevrolet sołtysa zapalił się w trakcie jazdy i spłonął doszczętnie. Płomienie były tak duże, że objęły suche trawy przy dawnej stacji paliw.

W poniedziałek, 9 kwietnia, przed godz. 11 sołtys zauważył w trakcie jazdy, że jego auto zaczęło się dymić. Szybko zjechał na plac przy dawnej stacji paliw w Tarzymiechach Pierwszych.

- Próbowałem gasić pożar, ale nie było żadnych szans. Dym wydobywał się spod samochodu. Ogień szybko objął cały pojazd. Efekt tego jest taki, że zostałem bez pieniędzy i samochodu, bo nie mam ubezpieczenia auto-casco - mówi Mieczysław Łagoda.

Z ogniem walczyło 7 strażaków. Ochotnicy z Izbicy gasili pożar trawy, który zagrażał znajdującemu się w pobliżu budynkowi. Natomiast zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Krasnymstawie dogaszał płonący samochód. Chevroleta nie udało się jednak uratować.

- Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej - informuje kpt. Kamil Bereza, rzecznik krasnostawskich strażaków.


Popularne artykuły:

Matka z trójką dzieci walczy z sądem [CZYTAJ]

GD
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe