Czy Włodawa jest atrakcyjna?

  • 21.05.2021, 12:53 (aktualizacja 21.05.2021, 12:57)
  • TWA
Czy Włodawa jest atrakcyjna?
Sprawdzą to pracownicy urzędu marszałkowskiego, którzy we włodawskim ratuszu przeprowadzą audyt atrakcyjności. Pod lupę wezmą przede wszystkim prowadzone przez miasto szkolenia i wizyty studyjne.

Burmistrz Włodawy chce wdrożyć w ratuszu nowoczesne standardy obsługi inwestora. Najpierw jednak musi zostać przeprowadzony audyt.

- Pozytywnie już przeszliśmy proces rekrutacji do realizowanego przez władze województwa lubelskiego projektu, którego celem jest między innymi podniesienie jakości obsługi inwestora oraz promocja oferty inwestycyjnej. To właśnie te zagadnienia są szczególnie istotne w czasie odmrażania i odbudowy gospodarki. Chcemy być możliwie najlepiej przygotowani, aby w najbardziej profesjonalny sposób móc przedstawić potencjalnym inwestorom naszą ofertę – mówi burmistrz Wiesław Muszyński.

Projekt „Standardy obsługi inwestora w województwie lubelskim” jest współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Samorządy, które w nim uczestniczą, mogą liczyć na różnorodne wsparcie. Pierwszym etapem jest tzw. audyt atrakcyjności. Po jego zakończeniu zostanie przygotowany raport zawierający m.in. zalecenia i wskazówki. Następnie kadra kierownicza oraz tzw. pracownicy merytoryczni wezmą udział w szkoleniach i wizytach studyjnych. Przewidziane jest również doradztwo indywidualne. Ostatnim etapem będzie wdrożenie w urzędzie standardów obsługi inwestora na zasadach opracowanych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Proces ten zakończy się wystawieniem certyfikatu przez Urząd Marszałkowski w Lublinie oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe