Czasami jest trudno podjąć decyzję
Gm. Siedliszcze. Drogo, ale nie ma wyjścia. Podstawowa stawka znacznie wzrosła
Samorządowa praca wiąże się również, jak ocenił to w czasie minionych obrad burmistrz Hieronim Zonik, z przekazywaniem dobrych i złych wieści. Te, które włodarz przekazał radnym w kontekście zmian w obszarze gospodarowania odpadami, zdecydowanie nie były dobre. Dla znakomitej większości mieszkańców gminy wręcz fatalne. Podstawowa stawka opłaty za wywóz i zagospodarowanie odpadów znacznie wzrosła.
29.11.2025 11:12