Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Sport

Reklama
Patryk Czerech dołącza do biało-zielonych
Piłka nożna
Patryk Czerech dołącza do biało-zielonych
24-letni środkowy obrońca Patryk Czerech związał się z III-ligową Chełmianką roczną umową z możliwością przedłużenia na kolejne rozgrywki. 03.07.2025 13:55
Kamil Góra na czele Sparty
Piłka nożna
Kamil Góra na czele Sparty
Kamil Góra został nowym trenerem okręgowej Sparty Rejowiec Fabryczny, zastępując na tym stanowisku Karola Kurzępę. 03.07.2025 12:48
Nowy atakujący w InPoście ChKS Chełm
Siatkówka
Nowy atakujący w InPoście ChKS Chełm
25-letni Remigiusz Kapica, który poprzedni sezon spędził w zespole PSG Stal Nysa, w najbliższym będzie walczył o punkty z siatkarzami z Niedźwiedziego Grodu. 03.07.2025 12:26
Powołania i szkolenia w Olimpie
Boks
Powołania i szkolenia w Olimpie
Początek wakacji w MKS-ie Olimp Chełm nie oznacza przerwy od przygotowań do kolejnych zmagań. Zwłaszcza dla dwóch pięściarzy, którzy mogą pochwalić się przynależnością do kadry narodowej. 03.07.2025 10:40
Zawodniczki Freak Dance Academy wytańczyły mnóstwo medali
Taniec sportowy
Zawodniczki Freak Dance Academy wytańczyły mnóstwo medali
Ok. 6000 km i blisko 80 miejsc na podium - z takim wynikiem połowę roku zamykają tancerki krasnostawskiej Freak Dance Academy. Był to dla nich czas poświęcony zarówno na udział w zawodach, jak też doskonalenie choreografii. 03.07.2025 09:24
Michał Antoniak przejmuje Kłosa
Piłka nożna
Michał Antoniak przejmuje Kłosa
Po spadku Kłosa Gmina Chełm do klasy okręgowej nastąpiła zmiana na stanowisku głównego szkoleniowca. Miejsce Damiana Miazgi zajął Michał Antoniak, z którym zespół rozpoczyna przygotowania do walki o punkty 9 lipca. 02.07.2025 14:08
Kolejne wzmocnienie w Chełmiance
Piłka nożna
Kolejne wzmocnienie w Chełmiance
Ishmael Baidoo, 26-letni ofensywny skrzydłowy pochodzący z Ghany, został nowym zawodnikiem Chełmianki Chełm. Jest to już kolejny transfer w klubie przez zbliżającym się sezonem, w którym III-ligowcy będą walczyli o punkty pod skrzydłami trenera Ireneusza Pietrzykowskiego. 02.07.2025 07:51
Chełmscy zapaśnicy wrócili z doświadczeniem
Zapasy
Chełmscy zapaśnicy wrócili z doświadczeniem
Dwójka reprezentantów Cementu Gryfa Chełm zakończyło pierwsze półrocze występami w międzynarodowych turniejach. Mimo dobrej dyspozycji, w drodze do medalu musieli uznać wyższość swoich rywalami. 02.07.2025 07:35
Rozpoczęli nowe rozdanie
Dart
Rozpoczęli nowe rozdanie
12 zawodników Steel Dart Chełm wzięło udział w inaugurującym sezon letnim turnieju w barze Miś. 01.07.2025 12:40
Godnie reprezentowały biało-czerwone barwy
Taniec sportowy
Godnie reprezentowały biało-czerwone barwy
Udziałem w Mistrzostwach Świata IDO Disco Dance & Disco Freestyle pierwsze półrocze startowe zwieńczyły wychowanki Freak Dance Academy. W rywalizacji wzięli udział reprezentanci i reprezentantki 19 krajów, a krasnostawianki przyczyniły się do dużego sukcesu Polski. 01.07.2025 08:14
Sztab Chełmianki skompletowany
Piłka nożna
Sztab Chełmianki skompletowany
1 lipca piłkarze Chełmianki rozpoczęli przygotowania do sezonu 2025/2026 w IV grupie III ligi pod skrzydłami nowego trenera oraz odmienionego sztabu szkoleniowego. 30.06.2025 13:53
Władze województwa wsparły sportowców
Lubelskie Team Sport
Władze województwa wsparły sportowców
Zarząd Województwa Lubelskiego nagrodziły finansowo 42 młodych sportowców z 20 klubów z Lubelszczyzny w ramach trzeciej edycji programu konkursowego "Lubelskie Team Sport". W sumie przeznaczono na ten cel 210 000 zł, które trafiły do osób uprawiających dyscypliny objęte programem Igrzysk Olimpijskich w kategorii młodzika. 30.06.2025 10:54
Sportowo świętowali jubileusz
Biegi
Sportowo świętowali jubileusz
28 czerwca kilkadziesiąt osób wzięło udział w chełmskim parkrunie, który tego dnia skończył już siedem lat. Jak w każdą sobotę, uczestnicy wspólnie pokonali 5 km ścieżkami parku przy Bazylice pw. NNMP. 30.06.2025 08:21
Crossowcy wciskali gaz do dechy
Motocross
Crossowcy wciskali gaz do dechy
Wynikiem 181 punktów reprezentanci MX Enduro Zamość zwyciężyli zespołowo w II rundzie Pucharu Lubelszczyzny Wschodniej, który wczoraj rozegrał się na torze motocrossowym w Żółtańcach-Kolonii. O 40 oczek wyprzedzili zawodników gospodarzy z Chełm Racing Team, a podium z wynikiem 126 punktów zamknęło Enduro Powiśle. 30.06.2025 08:08
Wywalczyli podium na Dolnym Śląsku
Rajdy samochodowe
Wywalczyli podium na Dolnym Śląsku
Reprezentant Automobilklubu Chełmskiego Paweł Hurko, wspólnie z pilotem Jarosławem Janaszem, zajęli pierwsze miejsce w klasie PRO2 podczas kolejnego rajdzie Tarmac Masters, którego gospodarzem była Sobótka. 30.06.2025 07:13
Reklama baner reklamowy
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama