Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Sport

Reklama
To była zacięta rywalizacja
Siatkówka plażowa
To była zacięta rywalizacja
19 duetów wzięło udział w II turnieju Jagiełło Cup, który rozegrał się 2 sierpnia nad Zalewem Żółtańce. Wydarzenie było organizowane przez UKS Tempo Chełm oraz Browar Jagiełło. 03.08.2025 09:32
Włodawa: Marta Wawryszuk nową dyrektor MOSiR. "Zależy mi na kontynuacji"
Zaskoczenia nie było
Włodawa: Marta Wawryszuk nową dyrektor MOSiR. "Zależy mi na kontynuacji"
Zgodnie z przewidywaniami, nową dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włodawie została Marta Wawryszuk. W zakończonym właśnie naborze była jedyną kandydatką, a komisja konkursowa jednogłośnie oceniła jej kwalifikacje jako spełniające wszystkie wymagania formalne. 02.08.2025 16:03
Brązowy medal na stołecznych matach
Zapasy
Brązowy medal na stołecznych matach
Alicja Nowosad, reprezentantka Cementu Gryfa Chełm, uplasowała się na trzecim stopniu podium podczas międzynarodowego turnieju Poland Open, którego gospodarzem była Warszawa. Po trofea nie udało się sięgnąć reszcie zawodniczek klubu. 02.08.2025 11:07
Bez medali w memoriale
Zapasy
Bez medali w memoriale
Dwóch reprezentantów Cementu Gryfa Chełm ma za sobą start w prestiżowym 68. Memoriale Władysława Pytlasińskiego rozegranego na matach Warszawy. Nieco zabrakło im do strefy medalowej, jednak wracając z turnieju z cennym doświadczeniem. W silnie obsadzonym turnieju Igor Shepetun zajął 10. miejsce w kat. 97 kg, a Szymon Szymonowicz 11. w kat. 87 kg. Nasi zawodnicy mierzyli się z medalistami mistrzostw Europy i Azji, zbierając cenne doświadczenie na tle światowej czołówki. 31.07.2025 20:01
Wiktoria Gajosz znów powołana do czempionatu
Lekkoatletyka
Wiktoria Gajosz znów powołana do czempionatu
Chełmianka Wiktoria Gajosz, która ze startu na start prezentuje olbrzymi potencjał, po raz kolejny przywdzieje biało-czerwone barwy. Zawodniczka Tomasovii Tomaszów Lubelski i absolwentka IV LO w Chełmie powalczy o medale w Mistrzostwach Europy w fińskim Tampere, które rozegrają się w dniach 7-10 sierpnia. 31.07.2025 19:50
Znów zmierzą się na piasku
Siatkówka plażowa
Znów zmierzą się na piasku
W sobotę (2 sierpnia) na plaży nad Zalewem Żółtańce rozegra się II turniej siatkówki plażowej Jagiełło Cup. 30.07.2025 15:59
Srebro w czempionacie
Siatkówka plażowa
Srebro w czempionacie
Wychowanka Tempa Chełm Julia Radelczuk, wspólnie z Zuzanną Rapczyńską (SAS Sejny), stanęły na środkowym stopniu podium podczas rozgrywanych w Górze finałów Mistrzostw Polski Juniorek. 28.07.2025 15:24
Dawali z siebie wszystko
Biegi
Dawali z siebie wszystko
Ostatni weekend lipca obfitował w rywalizację na różnych dystansach w całym kraju i różnych warunkach pogodowych. I właśnie aura sprawiła, że jedne z najbardziej ekstremalnych zmagań musiały zostać przerwane, ale uczestnicy zdobywali cenne doświadczenie wśród amatorów biegania z całego świata. 28.07.2025 13:53
Medalowo w Gołdapi i Puławach
Kolarstwo MTB
Medalowo w Gołdapi i Puławach
Startami w tych dwóch lokalizacjach drugą część sezonu rozpoczęli kolarze GKK Peleton Okszów. W obu wyścigach stawali na podium, w pierwszym z nich świetnie zaprezentowali się również jako zespół. 28.07.2025 12:15
Półrocze pełne celnych strzałów
Strzelectwo
Półrocze pełne celnych strzałów
Pierwsza część tegorocznej rywalizacji przyniosła zawodnikom i zawodniczkom MKS-u Dragon Chełm sporo powodów do zadowolenia. Ze zmagań rangi wojewódzkiej, krajowej oraz międzynarodowej wracali z miejscami na podium oraz nowymi życiówkami. 28.07.2025 10:56
Gotowi na jesienne starcia
Piłka nożna
Gotowi na jesienne starcia
Chełmianka ma za sobą ostatni mecz kontrolny przez zbliżającym się wielkimi krokami sezonem 2025/2026 w III lidze. 27.07.2025 11:14
Wiktoria Gajosz znów na mistrzowskim podium
Lekkoatletyka
Wiktoria Gajosz znów na mistrzowskim podium
Chełmianka Wiktoria Gajosz świetnie zaprezentowała się we Włocławku, gdzie w ostatni weekend lipca rozegrały się 79. PZLA Mistrzostwa Polski U20. Na podium stawała tam dotąd zarówno indywidualnie, jak też drużynowo. 27.07.2025 10:15
Włodawa. Końcówka prac na boiskach I LO. Mają kort jak u Igi Świątek
Perełka za prawie 2 mln zł
Włodawa. Końcówka prac na boiskach I LO. Mają kort jak u Igi Świątek
Budowa nowoczesnych boisk sportowych przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie dobiega końca. Jak poinformował starosta włodawski Mariusz Zańko, trwają ostatnie prace wykończeniowe, a już wkrótce nastąpią odbiory techniczne. 25.07.2025 20:58
Branecki wypożyczony do biało-zielonych
Piłka nożna
Branecki wypożyczony do biało-zielonych
Na roczne wypożyczenie trafił do Chełmianki Jakub Branecki, 21-letni napastnik, pozostający ciągle zawodnikiem ekstraklasowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. 25.07.2025 13:55
podpisanie umowy między włodawianką a miastem
Najwięcej dla Włodawianki
Włodawa wspiera lokalny sport. 125 tysięcy złotych dotacji na drugie półrocze
Miasto Włodawa nie zwalnia tempa w zakresie wspierania lokalnych inicjatyw sportowych. W czwartek, 24 lipca, burmistrz Wiesław Muszyński podpisał umowy dotacyjne z przedstawicielami trzech klubów sportowych, które otrzymają finansowe wsparcie na drugą połowę roku. Łączna kwota przyznanych środków to 125 tysięcy złotych. 24.07.2025 20:10
Reklama baner reklamowy
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama